Legislativní úpravy mění požadavky zateplení budov

Jak na izolaci šikmých střech v praxi v souladu s novými požadavky poradí webinář společnosti URSA.

Webinář se bude konat 4. března 2022 od 10 hodin. Je určen především pro odbornou veřejnost jako jsou architekti, projektanti, technici a stavební firmy. Na své si ale přijde každý, kdo se o téma zateplení budov zajímá. Novinky, které se vztahují k aktuální legislativě a mají vliv na zateplení šikmých střech, představí Ing. arch Tereza Vojancová ze společnosti URSA. Účast na webináři je zdarma. Přihlásit se je možné zde.

Výstavba nových budov podléhá od začátku letošního roku novým požadavkům. Cílem legislativní úpravy je snížení spotřeby energií a s tím související zvýšení šetrnosti budov k životnímu prostředí. Na tuto novinku reaguje přední dodavatel minerálních izolací URSA webinářem, který profesionály i laiky seznámí s konkrétními změnami obsaženými v aktuální legislativě.

„Na webináři se zaměříme na konkrétní oblast zateplení domu, kterým je izolace šikmých střech. Na něm ukážeme, jak nová legislativní pravidla ovlivňují už přípravu samotného návrhu zateplení a na co se musí stavebníci a jejich dodavatelé připravit. V další části webináře se jeho účastníci seznámí také se správnou dimenzí izolace, nejvhodnějšími materiály a také s nejčastějšími chybami, které zateplování provázejí,“ říká Tereza Vojancová, architektka ze společnosti URSA.

Zdroj a foto:  www.ursa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *