Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníDěti

Užijte si ještě pořádnou českou zimu s celou svou rodinou

Přestože na většině území Česka už zavládlo předjaří, hory jsou stále pokryté pořádnou sněhovou peřinou. Využijte jarní prázdniny, víkendy nebo předjarní volno a užijte si pravé horské radovánky. Vezměte děti na Dolní Moravu a dopřejte své rodině zábavu a nezapomenutelné zážitky!

Sníh zdobí sjezdovky na Dolní Moravě do více než jednoho metru a vytváří tak skvělé podmínky pro lyžování. Užívat si letos poprvé můžete také noční lyžařské zážitky. Každé pondělí, středu, pátek a v sobotu si můžete dopřát jízdu pod hvězdami. A každé úterý, pátek a sobotu zažijete též noční jízdu na sáňkách.

Lyžování na Dolní Moravě je přizpůsobené rodinám. Zaparkujete přímo u sjezdovky, do restaurace na oběd nebo občerstvení je to pár kroků. Pro malé sjezdaře je tu například sjezdovka U Slona, která je široká až 200 metrů. Na vrchol vyjedete jednoduše kotvou. Nejmenší lyžaři si osvojí základy ve školičce a na pojízdných pásech.

Zkušenější lyžaři a starší děti milují Fun park U Slona plný zábavných klopenek, tunelů a skoků. Adrenalinoví závisláci si užívají crossovou trať, na které v minulých dnech trénovaly například světové špičky snowboardcrossu při přípravě na Evropský pohár.

A když si po lyžování budete chtít odpočinout? Vyrazte za skvělou gastronomií a wellness rituály do wellness hotelu Vista.

Informace o sjezdovkách, ubytování v hotelu Vista, v chatě Terezka či podrobnosti o programu najdete na stránkách www.dolnimorava.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *