Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Všichni ho měli rádi, i přesto ho někdo zabil

Uprostřed náměstí je nalezeno mrtvé tělo, v němž Karel Šmíd (Michal Suchánek) poznává svého dlouholetého kamaráda a oblíbeného místního učitele Jaroslava Bareše. Jak se s nečekanou ztrátou vyrovná, bude schopen pokračovat v práci a pomůže kolegům s dopadením pachatele? Název sedmé epizody seriálu Odznak Vysočina Nejhodnější člověk na světě přesně vystihuje charakter mrtvého učitele, všem pomáhal, všichni ho měli rádi a nikomu nikdy neublížil. Přesto ho někdo zabil a jeho tělo vyhodil na náměstí. Nebo to bylo jinak? Tým vyšetřovatelů ve složení Dana Skálová (Monika Hilmerová), Kateřina Vlčková (Simona Hába Zmrzlá), Petr Bach (Martin Hofmann), Karel Šmíd (Michal Suchánek) a Vašek Kocián (Patrik Děrgel) se stále nemůže dopátrat motivu …

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého člověka? Na tuto otázku určitě neexistuje jedna správná odpověď. A jak se s tím navíc porvat, když se musíte sám zapojit do vyšetřování jeho vraždy? Na Karla Šmída tentokráte čekají nelehké chvíle. Situaci nerozumí ani Helena (Helena Dvořáková), která byla Barešovi velmi blízká a podle níž neměl s nikým spory. Matoucí je pro vyšetřovatele i vlastní nález těla, proč ho někdo pohodil na náměstí a jak ho tam vlastně dostal?

„Se zločinem to tak je, vždycky někoho zasáhne, někomu změní život. A nás právě tyhle příběhy zajímají, sledujeme oběti, ptáme se, proč se zločin stal a jak se vyrovnat s jeho důsledky. Při psaní často vycházíme z reálných případů, konzultujeme je s policisty, psychology, ale i dalšími profesemi,“ říká producent Vratislav Šlajer.

Diváci se mohou těšit i na situace, kdy vždy metodická Kateřina Vlčková vystoupí ze své komfortní zóny a pustí se po „neprobádaných cestách mimo pravidla“. Vymstí se jí to?

Na sedmou epizodu ze seriálu Odznak Vysočina s názvem Nejhodnější člověk na světě se mohou diváci těšit ve čtvrtek 24. února ve 20:20 v TV a už nyní je ke zhlédnutí na Voyo.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *