Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Karel Gott jako milující manžel a otec. Na Voyo vstupuje celovečerní dokument Karel!

Voyo uvede celovečerní dokument Karel režisérky Olgy Malířové Špátové. Snímek přináší unikátní pohled do soukromí a duše národem milovaného zpěváka Karla Gotta a odhaluje především jeho život s rodinou, ale i veřejnosti neznámé zákulisí koncertů. Dokumentární film Karel vstupuje na Voyo už 24.2.2022.

Režisérka Olga Malířová Špátová dokumentovala život slavného zpěváka po dobu jednoho celého roku. Díky vstřícnosti a otevřenosti zpěváka a jeho rodiny, vznikl nezvykle osobní pohled na jeho život, který se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Kamera nahlíží neobvykle blízko do zpěvákova soukromí. Je svědkem času stráveného s jeho nejbližšími, ať už v Praze, nebo na chalupě a provází jej i při jeho vystoupeních, nebo při setkáních s fanoušky u nás i v Hamburgu. Zpěvák se ve snímku vydává po stopách svého života na místa, která sehrála v jeho životě významnou roli a sdílí okamžiky radostné, ale i chvíle plné bolesti s vědomím blížícího se konce.

Divákům dokument nabízí unikátní možnost vidět autentický filmový portrét plný nečekaných vzpomínek, nahlížející za oponu slávy, kde se ze Zlatého slavíka Karla Gotta stává pouze Karel, nadšený malíř, milující manžel a otec svých dcer.

Celovečerní dokumentární film Karel nabídne Voyo svým uživatelům ve čtvrtek, 24.2.2022

režie: Olga Malířová Špátová // producent: Ivana Gottová // scénář: Olga Malířová Špátová // kamera: Olga Malířová Špátová // hudba: Karel Gott // hrají: Karel Gott

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *