Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Trefa do černého!

Že je černá barva příliš ponurá? Nikoliv! Matné černé úchytky na koupelnových skříňkách řady Gio zvýrazní linie nábytku a celý prostor koupelny naopak rozsvítí!

„Výrazný akcent v podobě černých úchytek s matnou povrchovou úpravou upoutá pozornost na každý koupelnový nábytek. Navíc na dřevodekoru působí velmi příjemně. Skříňky řady Gio kromě velkého úložného prostoru v podobě dvou stejně vysokých prostorných zásuvek s tlumeným dovíráním navíc disponují variabilitou provedení, a to od 60 do 120 centimetrů šířky, takže jsou praktickým pomocníkem jak do menších, tak i velkých koupelen,“ uvádí Ing. Petr Blažek, ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a dále dodává:V kombinaci s tenkým zapuštěným umyvadlem Euphoria či ultratenkým umyvadlem Pura působí sestava elegantním dojmem a současně je velmi praktická díky širokým odkládacím plochám po stranách.“ Mýdlo a další hygienické potřeby, anebo třeba designovou vázu s květinou si tak můžete odložit přímo na umyvadle.

Zdroj a foto: www.drevojas.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *