Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Obměněná sestava legendární slovenské kapely Desmod a Robo Šimko vydává debutový videoklip. Mezi láskou a šílenstvím je tenká hranice, vzkazují

V sestavě legendární slovenské kapely Desmod proběhlo v loňském roce několik personálních změn. Od té doby kapela vystupuje pod novým názvem Desmod & Robo Šimko a rozhodně neusíná na vavřínech. Po třech úspěšných singlech kapela představuje svůj debutový videoklip k nové písni „S Láskou“. V poutavém videoklipu k písni, ve které se dokonce milenci připodobňují k sériovým vrahům, je zvýrazněna úzká propojenost emocí lásky a nenávisti, která může i zabíjet.

„Desmoďáci“ si pro své fanoušky připravili svůj nový, v pořadí již čtvrtý, singl a natočili k němu i svůj debutový videoklip, který svým obsahem upoutá ne jednoho diváka. Nitranská parta hudebníků se zpěvákem z východu nezůstala svému jménu nic dlužná a přichází s pořádným rockovým nákladem, i když to z názvu jejich novinky ne zcela vyplývá.

„Záměrem bylo podtrhnout zmatenost v přirozeném lidském citu, jakým je láska. Přirovnáním ‘jako sériový vrah’ jsem chtěl upozornit na kontrast této emoce, v momentech, kdy do ní přichází aspekt sobeckosti, který dále vyvolává pocit připoutanosti, čehož důsledkem může být v určitých momentech i zločin. Tento fenomén se často projevuje žárlivostí, která v extrémních případech dokáže dokonce zabíjet. Dnes ho známe jako zločiny z lásky. To jen poukazuje na to, že mezi láskou a šílenstvím je velmi tenká hranice,“ vysvětluje zpěvák skupiny a spoluautor textu Robo Šimko.

V nejnovějším počinu skupiny Desmod & Robo Šimko hlavní protagonisty ztvárnili mladí herci z Divadla Andreja Bagara v Nitře. Kromě nich si v klipu zahráli i členové kapely. Režisérskou taktovku nad celým videoklipem převzal kytarista skupiny Richard „Synčo“ Synčák.

„V první řadě jsme klip tvořili tak, aby si v něm každý našel něco svého. Hlavním motivem je hra s city, nenaplněná láska při hledání partnera, prostě to, jak člověk občas hledá, ale ne vždy to dopadne podle jeho představ,“ popsal režisér videoklipu a kytarista kapely.

Zdroj a foto: NetwIN production

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *