Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Talentová soutěž pro začínající návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2022, která se již tradičně koná v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, zná své finalisty

Odborná porota talentové soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2022 pořádané v rámci MBPFW ohlásila jména čtyř finalistů. Čtyři nejlepší uchazeče vybrala porota na základě životopisů a portfolií předložených přihlášenými návrháři. Letošními finalisty se stali: Tomáš Němec, Jaroslav Vích, Tobias Schubert a Vendula Menšíková. Finalisté představí své módní kolekce v rámci programu nadcházející edice FW22 MBPFW, která se uskuteční od 9. do 15. dubna v Pražské tržnici v Holešovicích v Praze 7.

Odbornou porotu tvoří Stefanie Meyer, Director Buying Women’s Wear VAN GRAAF, ředitel Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku Lukáš Loskot, kreativní ředitel VOGUE CS Jan Králíček, módní ředitelka ELLE Milena Zuravljova, šéfredaktorka Harper’s Bazaaru Nora Grundová, šéfredaktor Esquire Petr Matějček, šéfredaktorka Cosmopolitanu Adéla Mazánková, šéfredaktorka magazínu Top Fashion Barbora Franeková, vedoucí lifestylového magazínu Hospodářských novin PročNe Gabriela Marešová a šéfredaktor titulu Dolce Vita Vladan Šír. Odborným garantem poroty je oděvní designérka a vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM profesorka Liběna Rochová.

Do soutěže, která se již šestým rokem koná ve spolupráci s módním domem VAN GRAAF, se mohli hlásit čeští a slovenští módní tvůrci ve věku do 26 let. Absolutní vítěz soutěže získá finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce, PR podporu ze strany MBPFW a možnost představit svou kolekci zdarma na podzimní edici Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku po boku největších profesionálů v oboru.

Přehlídka finalistů soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2022 se uskuteční v pondělí 11. dubna od 15:00 v Pražské tržnici – hala 13, Bubenské nábřeží 13, Praha 7.

Kompletní program a podrobnosti k jednotlivým akcím najdete na www.mbpfw.com. Vstupenky na MBPFW FW22 jsou k dispozici na www.goout.net.

Zdroj: MBPFW, #VANGRAAFJuniorTalent2022, #vangraaf_cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *