Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

ZNÁMÍ NEZNÁMÍ a „otázky na tělo“ pro Kláru Issovou, Annu Kadeřávkovou a Tomáša Maštalira

Herci filmu Známí neznámí, Klára Issová, Tomáš Maštalír a Anna Kadeřávková, odpovídají na „otázky na tělo“. Jaký by byl jejich život bez mobilních telefonů? Zahráli by si s přáteli hru na pravdu? A jak vnímají svá tajemství? Jako břímě nebo koření? Na tyto a další otázky odpovídají v novém videu.

Komedie ZNÁMÍ NEZNÁMÍ vypráví o partě českých a slovenských přátel, kteří se sejdou v pražském bytě, aby oslavili příchod Nového roku. Slavnostní večer by se nesl v poklidném duchu, kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad – položit všechny mobilní telefony na stůl a nahlas sdílet každou doručenou zprávu a dát na hlasitý odposlech každý příchozí hovor. V tuto chvíli se rozběhne něco nečekaného a všichni do jednoho pochopí, že se vlastně neznají, jak si mysleli. Jejich mobilní telefony totiž skrývají tajemství, se kterými se žádný z nich nechce příliš chlubit. Co je malá a co velká lež? Jaké zprávy či fotky máte v mobilním telefonu jako poslední? Ustojí pravda jejich lásku, přátelství či manželství?

Už dvě verze hořkosladkého komediálního hitu Naprostí cizinci se objevily v minulých letech na filmovém plátně. Původní italská verze Paola Genovesy se dočkala zapsání i do Guinnesovy knihy rekordů, jelikož podle původního scénáře vznikl největší počet lokálních remaků v historii kinematografie. Do českých kin vstoupí 31. března po úspěšné německé verzi také ta česká zvaná ZNÁMÍ NEZNÁMÍ.

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *