Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Jak se herci popasovali s líbacími scénami ve filmu Matky?

V neděli 27. března ve 20.15 se mohou diváci televize Prima těšit na televizní premiéru komedie Matky. Jak už lze na základě názvu filmu tušit, hlavním tématem budou především vztahy. A to jak partnerské, tak i mateřské. Film natočil jako svůj celovečerní debut režisér Vojtěch Moravec a do jedné z hlavních rolí angažoval svoji manželku, herečku Sandru Novákovou – i s vědomím toho, že bude muset sledovat, jak její postava líbá svého filmového partnera. Tímto však výčet líbacích scén ani intimností ve filmu nekončí. Na své si přišel i Jakub Prachař!

Film pojednává o čtyřech kamarádkách, které jsou sebevědomé, chytré, užívají si a probírají spolu chlapy, vztahy a sex. K tomu se ale taky starají o děti nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Jednu z nich, která řeší problémy se svým bývalým partnerem a otcem svého dítěte v podání Václava Neužila, hraje právě Sandra Nováková. Scénář filmový pár nešetřil. Přestože film režíroval Sandřin muž, museli sehrát důvěryhodnou líbací scénu. „Na jednu stranu to nebylo nic strašného, ale na druhou se líbáte s někým, s kým hrajete poprvé, takže jsem byl rád, že jsme to zvládli. Přece jenom to bylo ještě o to pikantnější, že to celé režíroval muž herečky, kterou líbám,“ komentoval situaci Václav Neužil, který si celé natáčení pochvaloval. To jsou scény, ve kterých oceníte humor a nadhled, což tedy přesně platilo právě tady,“ dodal.

Další pár ztvárnili Hana Vagnerová a Jakub Prachař. Ten se naopak na důvěrné scény se svojí filmovou partnerkou vyloženě těšil. „Nabídku této role jsem přijal hlavně proto, že film točí Vojta Moravec a že se mnou bude hrát Hanka Vagnerová, a já tak konečně uvidím její prsa. A taky se s ní budu líbat!“ pronesl zcela otevřeně. S humorem sobě vlastním dodal ještě jednu pikantnost: „Hana Vagnerová vyžadovala, abych se s ní líbal s rouškou, což naštěstí režisér zastavil.“

Ve filmu Matky si zahraje celá řada dalších zvučných jmen, například Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer, Gabriela Marcinková, Štěpán Benoni, sourozenci Vladimír a Anna Polívkovi, Alena Mihulová, Ondřej Pavelka, Zuzana Mauréry, Viktor Preiss, Jan Dolanský a další.

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *