Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Dokonalé zakončení péče o prádlo. Snadno a bez záhybů s žehlicím systémem Miele FashionMaster

Znáte někoho, kdo relaxuje při žehlení? Takových jedinců asi ve svém okolí moc nenajdeme. Většina z nás totiž vnímá tuto činnost jako nutné zlo a snaží se si ji maximálně ulehčit. I proto vyvinula firma Miele jedinečný systém žehlení, s jehož pomocí vyžehlíte své oblečení snadněji, rychleji a rovnoměrněji než kdy dřív. S přístrojem FashionMaster už nemusíte mít z žehlení žádné obavy. Navíc budete mít vše hned po ruce, ať už jde o žehlicí stůl, žehličku či vyvíječ páry. Zkrátka a dobře, jestli chcete rozšířit řady milovníků žehlení ve vaší domácnosti, vsaďte na FashionMaster od Miele!

Efektivní pomocník v elegantním designu
S mimořádnou lehkostí vás bude na šetrných pojezdových kolečkách FashionMaster následovat tam, kam potřebujete, a nezalekne se ani schůdků. Pomůže vám zvládnout lehce, rychle a šetrně skutečně velké množství prádla – od choulostivých textilií přes látky s potiskem až po lněné sako.

Inteligentní technologie přístroje zajistí optimální výsledky s minimální námahou. Patentovaný systém 1-2-Lift1 umožňuje mimořádně rychlé a téměř samočinné rozložení přístroje. Vysoce přesná a efektivní technologie páry zajistí perfektní vyhlazení. Žehlička se speciální voštinovou strukturou garantuje optimální rozvádění páry a tím i nejlepší výsledky vyhlazování. Výkonný steamer s využitím předností vyvíjení páry lze použít dokonce i u pověšených textilií. Na displeji najdete vždy informace o stavu přístroje a zobrazení doporučení pro obsluhu – např. v případě, že je potřeba doplnit zásobník na vodu.

FashionMaster zaujme také svým funkčním designem a elegantními tvary, které mu vynesly nejedno ocenění renomovaných designérských porot. Proto je téměř škoda schovávat ho někam do kouta.

Pečeť hygieny FashionMaster
S žehlicím systémem FashionMaster od Miele si můžete užívat maximální čistotu i nejvyšší míru hygieny. Díky selektivnímu napařování žehličkou Miele (stupeň výkonu 3) nebo steamerem odstraníte 99,99 %1 virů během 5 sekund, ať už jde o koronaviry, chřipkové viry nebo adenoviry (s výjimkou hepatitidy typu B). Vše je potvrzeno zkouškou vysoké školy Albstadt-Sigmaringen.

Bližší informace najdete na https://www.miele.cz/domacnost/zehlici-stroje-1586.htm.

Zdroj:

1S výjimkou hepatitidy typu B při použití žehličky (stupeň výkonu 3) u jednovrstvých textilií nebo při použití steameru – pokud je součástí modelu. Vědecky prověřeno vysokou školou Albstadt-Sigmaringen a oceněno stříbrným štítkem Institutu pro integrační hygienu a virologii InFluenc_H. Popis metody najdete pod následujícím odkazem: https://www.miele.com/fm-c.

Foto: www.miele.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *