Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Příběh, který se stal předobrazem reality. Na Voyo míří seriál Sluha národa s Volodymyrem Zelenským!

Voyo uvádí ukrajinský satirický seriál Sluha národa s Volodymyrem Zelenským o středoškolském učiteli dějepisu, který díky virálnímu videu nakonec stane v čele státu. Na Voyo je seriál uveden od 28.března v původním znění s českými titulky.

Vasilij Petrovič Goloborodko (Volodymyr Zelenský) je charismatický i chytrý středoškolský učitel dějepisu, který po rozvodu žije v bytě svých rodičů. Jeho život se zásadně změní v okamžiku, kdy jeden z jeho studentů zaznamená na mobil jeho proslov, ve kterém se ostře vymezuje proti korupci na Ukrajině a záznam následně umístí na sociální sítě. Video s naštvaným učitelem se záhy stane internetovou senzací. Studenti pro svého učitele navíc zorganizují crowdfundingovou kampaň na podporu jeho kandidatury v ukrajinských prezidentských volbách, což nakonec jejich ohromeného učitele dovede k vítězství v prezidentských volbách. Po prvotních rozpacích se se svou novou rolí postupně sžije a rozhodne se, že se jako prezident zaslouží o vymýcení korupce ve své vládě.

Tři sezony seriálu se na Ukrajině vysílaly mezi lety 2015 a 2019 a jeho poslední epizody měly premiéru jen několik dní před prvním kolem prezidentských voleb, do kterých Zelenský vstupoval za politickou stranu, která nesla stejný název jako samotný seriál.

Na Voyo je seriál dostupný v původním znění s českými titulky od 28.března 2022.

Foto: archiv seriálu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *