Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Přivítejte jaro na Terasách Harfa

Ruku v ruce s jarním počasím se na novou sezónu připravuje oblíbený venkovní střešní prostor Terasy Harfa. I letos bude v průběhu jarních a letních měsíců lákat návštěvníky na kulturní, gastronomické nebo sportovní akce. Na své si zde přijdou i děti a rodiče, počínaje slavnostním otevřením Teras Harfa a DinoParku už tuto soboru 2. dubna nebo tradičním Čarodějnickým rejem na konci dubna.

Den plný zábavy na čerstvém vzduchu proběhne v pátek 15. dubna od 11 do 18 hodin na střeše OC Galerie Harfa. Myšleno je především na děti, pro které pořadatelé připravili spousty soutěží a her, animační program nebo dětskou diskotéku. „První březnové teplé dny lákaly do střešního prostoru zalitého sluncem řadu návštěvníků jídelní zóny, kteří si zde vychutnávali pokrmy zakoupené v obchodním centru. Proto se už těšíme na plné zprovoznění Teras Harfa a to, že budeme moct návštěvníkům zpřístupnit všechny výhody posezení, ale i trávení aktivního času pod otevřeným nebem. Věříme, že tím zpříjemníme čas i maminkám s dětmi, které k nám rády chodí a prostor Teras a DinoParku jsou pro ně v teplých měsících oblíbeným útočištěm,” říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Jaro na Harfě přeje dětem
Pro maminky, které hledají čisté a bezpečné místo uprostřed velkoměsta, kde vyřeší na jednom místě nákupy i zábavu pro děti na čerstvém vzduchu, jsou Terasy Harfa ideální volbou. Děti se tu vyřádí na prolézačkách nebo si užijí dobrodružství v DinoParku a rodiče si mohou zatím vychutnat lahodnou kávu a dezert. „Pražský DinoPark je unikátní svou polohou. Umístění na střeše nákupní galerie nabízí netradiční únik z ruchu velkoměsta, přitom v relativní blízkosti centra a s výbornou dostupností. Brána do druhohor se poprvé otevře i letos tradičně se začátkem dubna. Na dětské návštěvníky DinoParku bude  15. dubna čekat cukrová vata zdarma,“ říká Milan Choulík, výkonný ředitel DinoParku.

Dalším lákadlem střešního prostoru je zadní plocha Teras, která je v zimě vyhrazena pro zimní kluziště. V dubnu se ale promění na plochu pro dětské in-line kurzy. Patřit jim budou páteční a víkendová dopoledne. Pořádá je Monkey’s Gym a jsou určeny pro děti od 4 let. Více se dozvíte na stránkách https://www.monkeysgym.cz/.

Pokud by náhodou počasí nepřálo, stačí se přemístit do nového dětského koutku Harfiště ve 2. patře. Kromě spousty herních prvků je zde i příjemná kavárnička s možností posezení přímo u dětského koutku.

A co dospělí, mají si kde hrát?
Terasy Harfa se samozřejmě otevírají nejen dětem, ale i dospělým, kteří se mohou těšit na osvědčený gastronomický koncept street food pokrmů, večerní posezení s přáteli nad lahodnými drinky a chybět nebude ani možnost sledování sportovních utkání na velkoplošné obrazovce. Program aktivit na Terasách Harfa je možné sledovat na webových stránkách galerieharfa.cz.

Čarodějnický rej
Konec dubna bude na Terasách Harfa patřit už tradičně čarodějnicím. Čas jejich sletu je plánován na 30. dubna v 16:00 hodin. Na moderované akci nebude chybět pořádný táborák, opékání buřtů, čarodějnická diskotéka a doprovodný program pro celou rodinu. Prvních 50 dětí v masce se může těšit na buřt a chleba zdarma. Konec akce je plánován na 20:00 hodin.

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ TERAS A DINOPARKU
pátek 15. dubna
ČARODĚJNICKÝ REJ
sobota 30. dubna
11:00 – 12:00 dopolední divadélko
13:00 – 18:00 soutěže a hry
animační program
dětská diskotéka*Cukrová vata pro každého dětského návštěvníka DinoParku zdarma.
16:00 – 20:00 moderovaný program pro děti
pálení ohně, opékání buřtů
soutěže a hry
čarodějnická diskotéka*Prvních 50 dětí v masce obdrží buřt a chleba zdarma.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *