Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Nad bývalým primářem Frankem visí hrozba výpovědi. A proč jeho kolegyně tak úzkostlivě tají své soukromí?

Okolnosti přinutí Ondřeje Franka (Tomáš Maštalír) k návratu do jeho domovské nemocnice Centrum. Stojí za tím jeho dávná pacientka, která trvá na ošetření pouze od něj.

Kromě ní se však Frank pokusí pomoci i další pacientce. Nechtěně jí ale přivodí epileptický záchvat. Zdá se, že kvůli tomu v nemocnici definitivně skončí. Ukáže se ale, že někdy může být i chyba užitečná. Hana (Jitka Ježková) tak jeho výpověď nakonec odmítne a nechává ho v nemocnici. Prostřednictvím obou Frankových pacientek se dozvíme více také o soukromí Lindy Myšičkové (Elizaveta Maximova) a důvodu, proč jej tak úzkostlivě tají. Překvapený bude zejména Filip (Jan Nedbal), který neměl o ničem ani tušení, a to navzdory tomu, že s Lindou několik let studoval a měl za to, že ji dobře zná.

Co se stane dál mohou diváci sledovat už dnes od 20:20 na obrazovce televize Nova. Šestý díl pak najdou na Voyo o týden dřív, tj. rovněž ode dneška 7. dubna.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *