Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kristýna Frejová ve filmu Stínohra: Drsná policajtka, která jde za svým

Nový  film Stínohra režiséra Petera Bejbaka podle scénáře Venduly Bradáčové  vstoupil do českých kin. V roli drsné policistky z protidrogové centrály se v něm objevuje Kristýna Frejová. Její postava je charakterovým protipólem kolegy kriminalisty, kterého hraje Vladimír Javorský. Je zaujatá svou prací a často jde za svým až na doraz.

Vlastně tím filmem tak trochu proletí, ale zasáhne osudy postav velmi zásadním způsobem. Je to takový solitér, velmi osamocená bytost, která veškerou svoji energii vhrne do práce. A u takových lidí je zajímavé, že když se jim zúží ten fokus jenom na jeden určitý problém, tak už nejsou moc schopni vidět okolní svět v barevnosti, v jaké ho vidím třeba já, nebo lidé, kteří více používají emoce,“ vystihuje svoji postavu Kristýna Frejová.

Stínohra pro mě je film o tom, jak může, a to se, myslím, netýká jenom mojí postavy, ale vícero postav, jak může naše rozhodnutí v určitém čase a místě absolutně zničit náš život. Do budoucna. A to mluvím i o tom být ve špatný čas na špatném místě, anebo udělat ve špatný čas špatné rozhodnutí, které se v tu chvíli může jevit jako dobré,“ dodává Kristýna Frejová.

Foto: Hangar Films/Julie Vrabelová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *