Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Věrnostní kampaň BILLA ve stylu limitované edice produktů s motivy Disney. Zákazníci je získají za nasbírané nálepky

Léto sice začne oficiálně až za nějakou dobu, ale s BILLOU se na slunečné počasí a letní radovánky s vašimi ratolestmi můžete nachystat už teď. Obchodní řetězec totiž připravil speciální nabídku produktů s motivy Disney. Zákazníci si budou moci pořídit kompletní výbavu na správnou letní zábavu, od osušek k bazénu až po skleničky na vychlazenou limonádu s oblíbenými postavičkami Disney. Pro zakoupení produktů stačí sbírat nálepky, které zákazníci získají při nákupu v prodejnách řetězce. Členové BILLA Bonus clubu mohou navíc s každým produktem Disney soutěžit o další hodnotné ceny, z nichž nejlákavější je rodinný výlet do Disneylandu. Akce potrvá od 13. dubna do 29. června.
 
Slunečné počasí, hrátky u vody a letní prázdniny – to vše neodmyslitelně patří k blížícím se letním měsícům. Zákazníci BILLY mohou potěšit své nejmenší skleničkami, osuškami nebo fleecovými dekami s jejich oblíbenými Disney postavičkami Mickeyho, Minnie, Daisy, Goofyho, Pluta či Donalda.
 
Zapojit se do akce je jednoduché. Za každých 250 korun utracených v prodejnách BILLA zákazníci dostanou u pokladny jednu nálepku. Po nasbírání 10 nálepek následně budou mít nárok na slevu 70 procent na plážovou osušku, fleecovou deku nebo skleničku s postavičkami Disney a slevu 73 procent na ručník Disney. Nasbíráním 15 nálepek může zákazník využít slevu dokonce 92 procent na skleničku Disney. Sbírací kartu s náležitým počtem nálepek pak stačí předložit u pokladny a doplatit zbývající částku.
 
Kdo je členem BILLA Bonus clubu, může navíc s každým produktem Disney soutěžit o hodnotné ceny. Hlavní výhrou je rodinný výlet do Disneylandu, kromě toho se hraje i o další odměny.
 
Pro účast v soutěži je třeba sbírat nálepky za nákupy v řetězci BILLA, následně zakoupit produkt Disney a při placení předložit svou BILLA Bonus club kartu. Pak už stačí jen nahrát svou účtenku na www.billa.cz/disney a sledovat, zda jste vyhráli. Nálepky u pokladen řetězce BILLA zákazníci obdrží od 13. dubna do 29. června s možností vyzvednutí produktů Disney v prodejnách BILLA až do 6. července.
Zdroj a foto: Billa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *