Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

České celebrity přišly do kina otevřít své třetí oko a nahlédnout do mnohovesmíru šílenství

Studio Marvel uvedlo na plátna kin další ze svých komiksových filmů, po kterých už léta po celém světě neutichá téměř davové šílenství. I v našem českém rybníčku se najdou řádní fanoušci superhrdinů. A slavnostní gala premiéra, která se konala v pražském kině IMAX, je toho důkazem.

Míša Nosková s manželem

Ve snímku Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství filmový svět studia Marvel otvírá brány do paralelních světů a dává do nich nahlédnout jako nikdy předtím. To si nenechal ujít ani bývalý český atletický vícebojař a olympijský vítěz a televizní moderátor Roman Šebrle, který přišel na premiéru se svým synem. Krásná Andrea Pomeje dorazila zhlédnout film se svým partnerem, stejně tak i moderátor Karel Voříšek. Dále se po červeném koberci prošly tři krásky z hudebního světa Kate Matl, Míša Nosková a Genny Ciatti.

Karel Voříšek

Modelka Hana Mašlíková, která se nyní připravuje na soutěž bikini fitness, se ukázala ve společnosti se svým manželem. Finalistka reality show Survivor Veronika Přikrylová alias Veve, byla téměř k nepoznání oproti tomu, jak ji diváci mohli vídat na svých televizních obrazovkách. Mezi dalšími dorazila i modelka a moderátorka Martina Gavriely, mladý zpěvák Adam Mišík, modelka a herečka Bára Mottlová a další.

Bára Mottlová

Doktor Strange v mnohovesmíru šílenství, jak už název napovídá, je pokračováním filmu Doktor Strange z roku 2016, kde mohli fanoušci Marvelu zaznamenat postavu Dr. Stephena Strange poprvé. Diváci jej však neznají pouze ze stejnojmenných zmíněných filmů, ale jako další postavy z Marvel Cinematic Universe se i Dr. Strange objevil v dalších snímcích této společnosti, který mi jsou Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War a Spider-Man: Bez domova. V hlavních rolích ve filmu Doktor Strange v mnohovesmíru šílenství uvidí diváci Benedicta Cumberbatche jako Dr. Strange, Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch, Rachel McAdams jako Christine a další. Režie se pro tentokrát chopil Sam Raimi, který v letech 2002 – 2007 režíroval trilogii Spider-mana s Tobeym Maguirem v hlavní roli.

Cinema City uvede film Doktor Strange v mnohovesmíru šílenství v klasických formátech 2D, 3D, ale i ve svých speciálních formátech, kterým jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

Zdroj a foto: Cinema City

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *