Nela Boudová se s přítelem Tunou vydala na dobrodružnou výpravu do Afriky

I když nedávno některá média spekulovala, že se blíží konec vztahu Nely Boudové a Jana Tuny, údajně kvůli tomu, že se herečce dostatečně nevěnoval, protože často jezdil pomáhat potřebným na ukrajinského hranice, opak je pravdou. Zamilovaný pár si před pár dny vyrazil s přáteli na expedici po Maroku poznávat nová místa a kulturu. Nela Boudová již delší dobu zastává dvě profese, vedle herectví se ještě věnuje koučinku. Ta nová profese ji je naprosto pohltila. Třetím rokem studuje Školu elitních koučů Vladimíra Ekarta, a v této emočně náročné době má mnoho klientů a pořádá workshopy pro ženy. Ještě před odletem však herečka stihla natočit videoklip s názvem „Vážená paní“, ve kterém jí šlo o život. Jak přiznala, sama na vlastní kůži zažila podobnou nebezpečnou situaci.

Nela Boudová se snaží dobře plánovat, aby mohla často odjíždět mimo republiku i s dvanáctiletou Sašou, kterou má v pěstounské péči právě s Janem Tunou. „Já miluju cestování. My oba. Těší nás, že nevíme, co je za rohem, že neznáme jídlo, které nám dají, a hlavně rádi poznáváme lidi. Když lidé cestují, poznávají další kultury, rozšiřuje nám to vědomí a jsme víc otevření. Kdyby lidé více cestovali, měli by víc soucitu a pochopení pro druhé,“ říká Boudová, která nejen tímto životním stylem pomáhá již více než rok svým klientům v rámci životního koučinku.

Před dovolenou dotočila pod dohledem režiséra Tomáše Matonohy sérii videoklipů, které se natáčely v jeden den pro hudební skupinu Kucharski. V prvním videu s názvem Vážená paní ztvárnila Nela hlavní roli ženy prchající před dotěrným fanouškem/úchylem, kterého hraje zpěvák Václav Bartoš. Natáčení probíhalo v interiérech zámku v Náměšti nad Oslavou a díky kamarádské a zároveň profesionální atmosféře se Nela cítila v bezpečí, i když sama má zkušenost s přepadením.

Před 25 lety, když jsem po představení přicházela domů mě přepadl mladý muž s nožem a chtěl po mně peníze. Zareagovala jsem spontánně a určitě ne správně. Podívala jsem se na něj a řekla jsem mu, nic ti nedám ty hajzle. To zřejmě nečekal, sebral se a utekl. Možná proto, že nebyl zrovna zkušený lupič,“ popisuje nepříjemný zážitek herečka. „Pak jsem se samozřejmě rozklepala a utekla. Z domu jsem zavolala policii a popisovala jsem po jaké ulici jde, koukala jsem se totiž na něj z balkónu,“ dodává a zároveň upozorňuje, že to nebyla správná reakce, protože nikdy nevíte, na koho můžete narazit. K videoklipu říká: „Natáčení jsem si užila. Je to celé v nadsázce. Tomáš byl dobře připravený a věděl přesně, jak to má vypadat. Do šatů od Renaty Glosové jsem se zamilovala a mám je s sebou i na dovolené. Věřím, že se posluchačům píseň i klip budou líbit, tak jako mně a všem zároveň přeji, abychom se do budoucna vyhnuli úchylům jako ztvárnil Venca Bartoš a nevěnovali jim pozornost,“ se smíchem a pozitivním přístupem k životu komentuje Nela Boudová.

Píseň pochází z alba Beze jména a je výtvorem třebíčské alternativní hudební kapely Kucharski, která vznikla na popud básníka, výtvarníka a lékaře Jiřího Kucharského píšícího texty. Jaké role se zhostí Boudová v dalším dílu videoklipové trilogie příště, na to se můžete těšit.

Foto: archiv N. Boudové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.