Nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko vyvrcholila v pátek večer napínavým finále

Nejdrsnější reality show tohoto roku Survivor Česko & Slovensko, kde proti sobě bojovaly o vítězství v nehostinném prostředí dva kmeny Mao a Azuo, je u konce. Napínavá soutěž moderovaná Ondřejem Novotným byla u diváků velmi oblíbená, a to na televizních obrazovkách i v online prostředí. Vítězem se po rozhodnutí kmenové rady stal Vladimír Čapek a odnáší si tak nejen pohádkovou výhru, ale i prestižní titul neporaženého přeživšího.

Nesmírně si vážíme přízně našich diváků, kteří fandili svým favoritům nejen před televizními obrazovkami, ale i na Voyo, kde se Survivor těšil velké oblíbenosti. Velký dík patří celému štábu a všem, kteří se na pořadu podíleli,“ shrnuje Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

V pátek vyvrcholil boj o titul Survivora Česko & Slovensko, který se s diváky rozloučil s 23,16% podílem na sledovanosti v CS 15-54. Nejvíce finále oslovilo muže ve věku 15-24 let, a to 43,99 % právě sledující TV.

Reality show ze slunečné Dominikánské republiky zaznamenala skvělé výsledky v průběhu celého vysílání. Po dobu 32 večerů pořad sledovalo v průměru 23,68 % diváků CS 15-54 u TV. Nejvyšší podíl na sledovanosti byl mezi mladými ženami, a to skvělých 47,88 % v CS Ž15-24. Originální show měla své pravidelné diváky nejen u televizních obrazovek, ale i napříč všemi různými platformami na sociálních sítích, včetně TikToku, kde se jedním příspěvkem podařilo zasáhnout přes 912 tisíc lidí. Na NovaPlus měla show téměř 4,4 milionu video zhlédnutí.

Fanoušci mohou již nyní na Voyo začít sledovat Survivor Austrálie. Bonusové materiály, rozhovory a informace ze zákulisí natáčení jsou k dispozici na webu Nova Plus. Celou sérii Survivor Česko & Slovensko si pak diváci mohou připomenout na Voyo.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 9. května 2022; SPIR – NetMonitor

Foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *