Antonio Banderas a festival vulgarit pod dohledem Penélope Cruz

Penélope Cruz a Antonio Banderas se v hravé a poťouchlé komedii Film roku nevyhýbají ani scénám, které by mohly sloužit jako lekce španělštiny pro dospělé. V ukázce se Antonio Banderas a Oscar Martinez předhání, kdo koho více urazí. Na festival vulgarit a emocí dohlíží Penélope Cruz.

Penélope Cruz jako slavná a excentrická režisérka dostala za úkol natočit ten zaručeně nejlepší film všech dob. Má neomezený rozpočet a velké umělecké ambice, ovšem jejím největším úkolem bude zkrotit své herce v hlavních rolích. Aby z nich dostala to nejlepší a ty opravdové emoce, nachystala pro ně několik zkoušek.

Antonio Banderas hraje roli slavné sebestředné filmové hvězdy, zatímco Oscar Martinez ztvární přehnaně uměleckého charakterního herce. Oba jsou obletovanými legendami, ale každý je úplně jiný a rozhodně to nejsou kamarádi. Všichni tři spolu vytváří filmovou sestavu snů s velkým talentem a s ještě větším egem. Kdo z nich ale vydrží až do poslední klapky a do premiéry?

Pokud si někdo myslel, že filmaři a filmové hvězdy jsou nesnesitelné primadony, komedie Film roku jim dá za pravdu. Penélope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martínez si v ní dělají legraci sami ze sebe, ze svých kolegů i celého filmového světa, který tak dobře znají.

Nejlepší režisér, nejlepší herci . . nejlepší nápad?

Penélope Cruz a Antonio Banderas spolu natočili hravou a poťouchlou komedii Film roku. Pokud si někdo myslel, že filmaři a filmové hvězdy jsou nesnesitelné primadony, komedie Film roku jim dá za pravdu. Penélope Cruz, Antonio Banderas a Oscar Martínez si v ní dělají legraci sami ze sebe, ze svých kolegů i celého filmového světa.

Penélope Cruz jako slavná a excentrická režisérka dostala za úkol natočit ten zaručeně nejlepší film všech dob. Má neomezený rozpočet a velké umělecké ambice, ovšem jejím největším úkolem bude zkrotit své herce v hlavních rolích. Antonio Banderas hraje roli slavné sebestředné filmové hvězdy, zatímco Oscar Martinez ztvární přehnaně uměleckého charakterního herce. Oba jsou už legendami, ale každý je úplně jiný a rozhodně to nejsou kamarádi. Tihle tři spolu vytváří filmovou sestavu snů s velkým talentem a s ještě větším egem. Kdo z nich ale vydrží až do poslední klapky a do premiéry?

Snímek Film roku se vloni představil na festivalech v Torontu a v Benátkách a sklízí nadšené ohlasy diváků i kritiků. Díky nim si na serveru Rottentomatoes drží hodnocení 100%.

Film roku (Competencia oficial / Official Competition)
ESP / ARG  – 2021;
Délka: 114 minut
Žánr: komedie
Režie: Mariano Cohn, Gastón Duprat
Premiéra: 12. května 2022
Hrají: Penélope Cruz, Antonio Banderas, Oscar Martínez a další

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.