Co Čech, to trenér! – hokejový speciál zpět na CNN Prima NEWS

Po roce se sportovní fanoušci těší na mistrovství světa v hokeji a CNN Prima NEWS opět nebude u tohoto výjimečného sportovního svátku chybět. Už v pátek 13. 5. se vrací oblíbená show Co Čech, to trenér! s moderátorem Markem Kafkou, která nabídne hvězdné hosty, důležité informace ze zápasů české reprezentace, a hlavně spoustu zábavy, kterou u jiných studií nad rozbory s elektronickou tužkou nenajdete.

Olympiáda českému týmu už několikrát nevyšla. O to víc se naděje našeho hokejového národa upínají k blížícímu se mistrovství světa v hokeji. A s každým dalším uplynulým dnem bude zcela jistě platit víc a víc, že Co Čech, to trenér! – šampionát si u nás nechá ujít jen málokdo, a hokej se proto stává vděčným tématem diskusí napříč celou zemí. A je jedno, jestli jste bývalí hráči, nebo jste na bruslích nikdy nestáli.

Minimálně devíti díly diskusního pořadu, ve kterém hosté s nadhledem proberou odehrané i nadcházející zápasy českého týmu nebo zajímavosti kolem turnaje ve Finsku, provede sportovní moderátor Marek Kafka. Chybět nebudou ani ankety s hokejovými fanoušky z celého Česka nebo tipovací soutěž o zajímavé ceny, které si tři výherci budou moci přebrat přímo v živém vysílání. V každém díle zároveň podepíšou hvězdní hosté puky, které pak sportovní redakce CNN Prima NEWS věnuje mladým začínajícím hokejistům.

„Diváci mají rádi diskuse o sportu s nadhledem a natvrdo. To se ukázalo už u minulých vydáních pořadu Co Čech, to trenér! k fotbalovým a hokejovým šampionátům či olympiádám. I u letošního mistrovství světa v hokeji proto nabídneme pořad, ve kterém se mluví o hokeji jinak než obvykle. Zábavněji, s nadhledem, se skvělými hosty nejen ze sportovního prostředí, a hlavně o tématech, která zajímají běžné fanoušky – ty, co fandí v hospodách, nebo doma u televizních obrazovek,“ říká šéf sportovní redakce CNN Prima NEWS Pavel Skořepa.

V hokejovém vydání pořadu Co Čech, to trenér! samozřejmě nebude chybět zástup zajímavých hostů, jako jsou hokejový trenér Alois Hadamczik a jeho fotbalový kolega Petr Rada, hokejové hvězdy Patrik Eliáš a Radek Smoleňák, Václav Varaďa, Jiří Šlégr, Tomáš Plekanec, Ondřej Pavelec, Milan Hnilička a mnoho dalších nejen z řad sportovců, ale i známých osobností.

Hokejové diskuse, ve kterých nebudou chybět nadsázka ani humor, bude CNN Prima NEWS vysílat po každém hokejovém zápasu národního týmu, brzy odpoledne.

Co Čech, to trenér! – MS v hokeji 2022:
13. 5. 13:25 – začíná MS v hokeji
16. 5. 13:25 – po zápase s Británií
18. 5. 13:25 – po zápase s Rakouskem
20. 5. 13:25 – po zápase s Lotyšskem
22. 5. 14:25 – po zápase s Norskem
23. 5. 13:25 – zápasový den s USA
24. 5. 13:25 – zápasový den s Finskem
25. 5. 13:25 – po zápase s Finskem
27. 5. 13:25 – po čtvrtfinále MS v hokeji

Zdroj a foto: CNN Prima NEWS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.