Užijte si Liberec před letní sezónou – má co nabídnout!

Přijeďte si užít Liberec a vše, co toto krásné město pod Ještědem nabízí, než vypukne hlavní turistická sezóna. Měsíce květen a červen jsou pro to jako stvořené. Příjemné teploty na procházky a výlety po horách, spousta kulturních akcí, kina, galerie, jarmarky, … a také pestrá nabídka rozmazlovacích pobytů.

Severočeské muzeum

Jestli (ještě nebo už) nejste omezeni prázdninami svých dětí, využijte toho a vypravte se do Liberce právě teď. Sice se o tomto městě říká, že je „nočníkem Evropy“ (rozuměj, nejvíc tady prší), dávno už to ale není tak docela pravda. A i kdyby trochu byla, tak pokud se ubytujete ve Wellness hotelu Babylon, déšť vás nemůže zaskočit. Z pokoje sejdete v županu přímo do zdejšího vyhlášeného wellness centra a pak si zajdete třeba na skleničku vína do jedné z restaurací či vináren. Ano, velkou výhodou Centra Babylon je, že tu vše najdete pod jednou střechou: hotel, restaurace, wellness, aquapark, 4D kino, bowling, laser game, pro děti pak Funpark, iQPARK či Lunapark.

Wellness hotel Babylon

Z Babylonu to navíc máte blízko do centra i do hor. Na jedné straně nádherné Jizerky, které můžete brázdit pěšky i na kole, na druhé straně Ještěd s dechberoucími výhledy a také malebná krajina Podještědí. Samotné město Liberec pak nabízí vše, co od krajského města můžete čekat, a možná i o dost víc: historické centrum města s impozantní novorenesanční radnicí, muzeum a galerii evropského formátu, zoologickou a botanickou zahradu, přehradu, památky, restaurace i designové kavárny. Z Liberce se pohodlně dostanete i do blízkého Německa či Polska. Za návštěvu stojí Trojmezí – oblast, kde se stýkají hranice tří států. Víte, že taková místa jsou v Čechách pouze čtyři?

Trojzemí

Tak co, nalákali jsme vás? Možnosti ubytování, včetně nejrůznějších výhodných pobytových balíčků, ve Wellness hotelu Babylon najdete zde: https://www.hotelbabylon.cz

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.