Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Šampaňský dům Veuve Clicquot slaví své 250. výročí v nové kampani radostnou ódou na slunce a optimismus!

Legendární šampaňský dům Veuve Clicquot, který provází optimistická nálada i v nelehkých životních okamžicích, slaví své 250. výročí v nové kampani radostnou ódou na slunce, reinterpretací ikonické písně „Good Day Sunshine“.

Značka Veuve Clicquot, jež je odjakživa symbolem optimismu, nadčasovosti a smělé odvahy, v nové kampani oslavuje hodnoty skrývající se za charakteristickou barvou vycházejícího slunce, zdobící etikety šampaňských lahví od roku 1877. U příležitosti oslav 250 let bylo odhaleno i několik exkluzivních novinek. Designové nadšence zaujme nová ikonická a udržitelná kolekce Veuve Clicquot s nově uvedeným balením v podobě ledničky značky SMEG nebo stylového chladícího obalu na šampaňské s možností personalizace. Šampaňský dům Veuve Clicquot představil také nové ročníkové šampaňské z prosluněného roku 2002, dostupné jen ve slavnostní velikosti lahve Magnum (1,5 l) a Jeroboam (3 l).

Spíše, než oslavu výročí připomíná celá kampaň ódu na radost, optimismus, smělost a vytrvalost – hodnoty, které šampaňskému domu vtiskla již zakladatelka šampaňského domu Madame Clicquot, též přezdívaná velká dáma Champagne.

 „Každý další den otevírá nové cesty k vybudování lepší budoucnosti.“ Madame Clicquot
Kampaň „Good Day Sunshine“ zkoumá univerzální přitažlivost slunce a objevuje žluté předměty, které jsou, stejně jako charakteristická etiketa Veuve Clicquot, symbolem nového dne a všech jeho možností.Optimismus zachycený v reklamní kampani provází spot s kultovní písní „Good Day Sunshine“. Ta byla exkluzivně pro tuto příležitost reinterpretována zpěvačkou Charlotte Cardin a je ústředním bodem nově odhalené kampaně Veuve Clicquot. „Jsem velmi ráda, že mohu spolupracovat s ikonickým šampaňským domem Veuve Clicquot a nově interpretovat „Good Day Sunshine“, skutečnou klasiku,“ říká Charlotte Cardin. „Tato spolupráce pro mě byla velmi přirozená, protože jsem fanynkou šampaňského a miluji pozitivní a radostnou náladu tohoto projektu.“

Režisér Jan Gleie a fotograf Tyler Mitchel ilustrovali poselství Veuve Clicquot v nejnovější kampani spontánním a hravým pohledem na šampaňský dům i život obecně.

Ikonický chladící obal na šampaňské Veuve Clicquot s věnováním
Veuve Clicquot, nejvíce oceňovaný šampaňský dům za kreativní a inovativní balení, slaví 250 let své existence uvedením re-designovaného ikonického chladícího obalu na šampaňské, který zaručuje maximální prožitek z bublinek kdykoliv a kdekoliv. Nově uvedený obal byl vytvořen týmem absolventů prestižní londýnské školy Central Saint Martins za pomocí speciální 3D technologie pletení ze stoprocentně recyklovaného plastu. Silueta vyrobená 3D technologií nabízí novou úroveň jemnosti a textury ikonického znovupoužitelného obalu, který udrží šampaňské nachlazené až 60 minut.

Vůbec poprvé je možné chladící obal personalizovat výběrem jednoho z milých a pozitivních sdělení. Na štítek lahve je také možné přidat jméno nebo iniciály obdarovaného a potěšit tak své blízké originálním dárkem. Udržitelné dárkové obaly jsou k dispozici pro Veuve Clicquot Yellow Label za cenu 1400 Kč s DPH a Veuve Clicquot Rosé za cenu 1600 Kč s DPH. Obě varianty budou k dispozici od června 2022 ve specializovaných obchodech a e-shopech s vínem.

Mini lednička ve spolupráci se značkou SMEG
Designovou novinkou je minilednička v ikonické Clicquot žluté a světle růžové, která vznikla ve spolupráci se značkou SMEG. Lednička ztělesňuje kreativního ducha šampaňského domu Veuve Clicquot a jeho schopnost přenést věci každodenní potřeby do nového kontextu. Mini lednička vytvořená ve spolupráci se značkou SMEG udrží šampaňské nachlazené až dvě hodiny a je nekonečně recyklovatelná. 100% udržitelná lednička je zcela bez plastů.

Dárkové balení ve variantě Clicquot žluté bude dostupné za 1500 Kč s DPH, ve variantě Rosé za 1800 Kč s DPH. Obě varianty budou k dispozici od června 2022 ve specializovaných obchodech a e-shopech s vínem.

Výjimečné vintage cuvée, speciálně uvedené u příležitosti oslav 250 let šampaňského domu, vzdává hold Madame Clicquot a jejímu vizionářskému duchu a inovaci. Rok sklizně 2002 byl rok výjimečně suchý a slunečný. Výsledkem je dokonalá kombinace plné a velkorysé chuti hroznů Pinot Noir a výrazné a svěží chuti Chardonnay.

Exkluzivní ročníkové šampaňské bude dostupné od srpna 2022 jen ve slavnostní velikosti Magnum Vintage 2002 (1,5 l láhev) a Jeroboam Vintage 2002 (3 l láhev). Láhev Veuve Clicquot Vintage 2002 (magnum) bude dostupná za 5000 Kč s DPH, láhev Veuve Clicquot Vintage 2002 (magnum) v dárkovém dřevěném boxu bude v prodeji za 5500 Kč s DPH, láhev Veuve Clicquot Vintage 2002 (jeroboam) v dárkovém dřevěném boxu bude v prodeji za 16 200 Kč.

Zdroj a foto: Veuve Clicquot 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *