Vůně letních prázdnin v nové Lasocki kolekci na jaro-léto 2022

Léto ve městě, dovolená pod palmami nebo plavba výletní lodí? Ať už jsou vaše prázdninové plány jakékoli, nová Lasocki kolekce nabízí inspiraci pro celou rodinu.

Fotografie na nebeském pozadí pro kolekci jaro-léto 2022 vytvořil berlínský fotograf Dan Beleiu, jehož práci jste mohli vidět ve Vogue Czechoslovakia a Vogue Spain, nebo v kampaních pro Dior a Zara.

Na fotografiích se střídá různá perspektiva, díky čemuž jsou dynamické a plné optimismu. Energie číšící z modelů a modelek v jarním stylingu vás inspiruje ke změně šatníku na novou sezónu.

Tato Lasocki kolekce obsahuje například sandály s tmavými podrážkami a dekorativními přezkami. Kromě klasické černé si můžete vybrat ze zelené nebo neonově růžové. Černé a bílé pantofle budou hitem sezóny.

Široká nabídka kabelek vybízí k experintování s vašimi každodeními outfity. Retro kabelky s výrazným zapínáním najdete i v barvě Aperol Spritz – nápoje, který vám okamžitě připomene léto. Tašky přes rameno v barvě espresso jsou spojené s Italskými prázdninami. Psaníčka s řetízkovým popruhem jsou skvělým doplňkem do práce či na zahradní party.

Pánská kolekce připomíná elegantní prostředí jachtařškého klubu. Jen těžko si představíte léto bez polobotek, mokasín, sandálů nebo pohodlných tenisek. Jak letní dress-code přikazuje – vyměňte pracovní kufřík za nějaký ve světlých barvách.

Děti si zamilují obuv speciálně navrženou pro nejteplejší měsíce. Minimalistické sandály s širokými, pohodlnými pásky nabízí nová kolekce v růžové, černé nebo hnědé. Tenisky s měkkou, ale stabilní podrážkou, jsou díky suchým zipům taky praktické. Elegantní polobotky připomínají britské školní uniformy a Kate Middleton by je rozhodně volila pro své děti.

Fotograf: Dan Beleiu
Modelky a modelové: Georgina Grenville, Agnes Aakerlund, Jacalyn O’Shaughnessy, Hernan Cano, Artur Kulkov, Valeria Vigueret, Viggo Rojas Lily Kozankiewicz, Stefano Zito
Styling: Ania Szymczak
Make up: Marianna Jurkiewicz
Vlasy: Michał Bielecki
Set design: Anna Szczęsny
Marketing director: Katarzyna Krawczyk / CCC
Art Director: Maria Mastalerz / CCC, Julia Bieńkowska / CCC
Produkce: Ola Pudło / Papaya Films

Foto: CCC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.