Udílení cen „ABOUT YOU 2022“: Právě teď začíná hlasování a zde jsou nominovaní uchazeči 

Módní online obchod poprvé uděluje ceny ABOUT YOU Awards 2022 nejpůsobivějším digitálním tvůrcům z celé Evropy. Celkem lze hlasovat pro 50 mimořádných a inspirativních nominovaných kandidátů soutěžících v pěti kategoriích. Kromě toho bude udělena renomovaná cena „Idol roku“. 

  • Dne 26. května 2022 společnost ABOUT YOU udělí ABOUT YOU Awards a ocení nejvlivnější evropské digitální tvůrce.
  • 1 500 hostů a mezinárodních VIP bude přímo na místě v Miláně, uznávané módní metropoli.
  • Celoevropský hlasovací proces s mezinárodní odbornou porotou a komunitním hlasováním.
  • Účastní se celkem 50 nominovaných v následujících pěti kategoriích: styl, zábava, motivace, digitální tvorba a živá produkce, a navíc je udílena zvláštní cena za „Idol roku“.
  • Hlasování na webu: www.aboutyou-awards.com/vote

Od 16. května 2022 může každá komunita hlasovat pro své favority z příslušných kategorií. Zároveň bude volit i mezinárodní porota sestávající z 13 uznávaných evropských odborníků specializujících se na sociální média, influencer marketing a talent management, kteří budou představovat 50 % všech hlasů.

Hlasování v následujících kategoriích bude otevřeno do začátku show dne 26. května 2022:

STYL

  1. Nizozemí: Amaka Hamelijnck / @amaka.hamelijnck
  2. Norsko: Emma Ellingsen / @emmaellingsenn
  3. Řecko: Evelyn Kazantzoglou / @evelynkazantzoglou
  4. Chorvatsko: Karla Zelić Superbabekillah / @superbabekillah
  5. Nizozemí: Khaoula El Boumeshouli / @khaoulaboumeshouli
  6. Německo: Nic Kaufmann / @nickaufmann
  7. Španělsko: Rocío Osorno / @rocio0sorno
  8. Portugalsko: Sofia Coelho / @sofiamcoelho
  9. Francie: Tycia / @tycia
  10. Lotyšsko: Yegor / @jagersmm

ZÁBAVA

  1. Švýcarsko: Aditotoro / @aditotoro
  2. Německo: Avemoves / @avemoves
  3. Slovinsko: Dunking Devils / @_ddsquad
  4. Německo: Elevator Boys / @elevatormansion
  5. Řecko: Ilias Gkotsis / @iliasgkotsis
  6. Španělsko: Inmagic / @_inmagic_
  7. Estonsko: Kristjan Talu / @kristjan_talu
  8. Chorvatsko: Mimiermakeup / @mimiermakeup
  9. Švýcarsko: Nico & Daniella aka Nicocapone / @nicocaponecomedy
  10. Nizozemí: Queen Motivat / @queenmotivat

MOTIVACE

  1. Portugalsko: Clara Não / @clara.nao
  2. Francie: Douzefévrier / @douzefevrier 
  3. Francie: Emilie Daudin / @emiliebrunette
  4. Řecko: Katrina Tsantali / @katrina_tsantali
  5. Německo: Leeroy Matata / @leeroymatata
  6. Portugalsko: Lucas with strangers / @lucaswithstrangers 
  7. Norsko: Maria Abrahamsen / @psyktdeg
  8. Česká republika: Mr. Kriss / @mr.kriss
  9. Itálie: Muriel / @murielxo
  10. Norsko: Tinashe Williamson / @tinashewilliamson

DIGITÁLNÍ TVORBA

  1. Španělsko: Be Fernandez / @befernandezart
  2. Norsko/Kanada: ERAVFX / @ERAVFX
  3. Francie: forgetmat / @forgetmat
  4. Řecko: Gregory Masouras / @gregorymasouras
  5. Norsko: Jan Hakon Erichsen / @janerichsen
  6. Česká republika: Jan Sládečko / @jan.sladecko
  7. Lotyšsko: KIWIE / @kiwie
  8. Německo: Leo Mahalo / @leomahalo
  9. Itálie: MISTER Z / @_mister_z
  10. Portugalsko: Suíssas / @suissas

ŽIVÁ PRODUKCE

  1. Německo: Amar / @amar
  2. Itálie: CiccioGamer89 / @CiccioGamer89
  3. Německo: ICrimax / @iCrimax
  4. Dánsko: marckozhd / @marckozhd
  5. Španělsko: Mayichi / @mayichi
  6. Rumunsko: Mitzuu / @mitzuu
  7. Portugalsko: Move Mind / @move_mind
  8. Španělsko: Nil Ojeda / @nilojeda
  9. Nizozemí: Patrick Mordi / @polaroidp
  10. Itálie: savyultras90 / @savyultras90

Všem vítězům bude v Miláně předána cena ABOUT YOU Award, a to večer 26. května 2022. Show bude živě sledovat také řada známých tvůrců obsahu a mezinárodních hvězd, spolu s dalšími hosty čítajícími kolem 1 500. Všichni fanoušci, kteří nebudou přítomni na místě, mohou předávání cen a jiné speciální momenty sledovat digitálně.

Organizátoři ABOUT YOU by chtěli tímto poděkovat všem partnerům: Nike, Holiday Pirates, Esprit, Hunkemöller, Real Techniques, SIX, Instagram, Costa Coffee a Martini.

Zdroj a foto: https://www.aboutyou-awards.com 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.