Huawei za účasti ambasadorů odtajnil dvě absolutní novinky z řad wearables

Společnost Huawei slavnostně za účasti ambasadorů Moniky Bagárové, Martina Šonky a Nikol Švantnerové představila dva nové přírůstky z řad wearables. Jedná se o luxusní chytré hodinky Watch GT 3 Pro a novou verzi chytrých hodinek Watch FIT 2. Watch GT 3 Pro překvapily prvotřídním zpracováním a použitím materiálů, jako jsou titan a keramika nebo safírové sklíčko, které známe u klasických hodinek. To vše se 14denní výdrží baterie, měřením kyslíku v krvi, měřením tepu a nepřeberným množstvím tréninkových režimů s možností využití virtuálního kouče.

Prémiový design a luxusní zpracování
Watch GT 3 Pro jsou vybaveny 1.43 palcovým AMOLED HD barevným displejem a rozlišením 466 x 466. Všechna data tak na svých nových hodinkách uvidíte opravdu křišťálově čistě.

Kvalita materiálů a jejich prvotřídní zpracování je vidět na první pohled. Titanové pouzdro působí odolně, ale zároveň jsou hodinky lehké a příjemné na nošení. Safírové sklíčko jen tak nepoškrábete. Menší bílé hodinky jsou vyrobeny z keramiky. Nejedná se ale o leda jakou keramiku, tato keramika projde až 60 různými fázemi, než se ze zirkonového keramického prášku stane finální produkt.

Menší keramická verze posouvá hranice propojení estetična a technologií
Keramická verze Watch GT 3 Pro je o něco elegantnější a minimalističtější než titanová verze. Při návrhu těchto hodinek se Huawei inspiroval u Botticelliho mistrovského díla Zrození Venuše. Dokazuje to precizně vybrané použití barev, jako jsou zlatá a perleťově ústřičná, které byly použity na lunetě. Luneta zároveň vyniká svým propracováním, sčítá totiž přesně 24 vlnek, které celkový design hodinek posouvají o level výš.

Každý jeden kus keramických Watch GT 3 Pro projde deseti denním výrobním postupem a 13 procesy rytí a leštění pomocí diamantových brusiček. Výsledkem je pak dechberoucí bíla barva a oslnivý lesk.

Huawei Watch GT 3 Pro nejsou jen pro parádu
Nadšení sportovci jistě ocení takzvaný „professional workout mode“ v rámci, kterého si mohou vybrat z až 100 různých sportovních disciplín. Watch GT 3 Pro navíc disponují virtuálním koučem, který vám pomocí na míru sestaveného plánu pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků. Díky vodotěsnosti se nemusíte bát, že vaše hodinky dojdou na dovolené u moře k úhoně. S Watch GT 3 Pro se totiž můžete potopit až do 30 metrů.

Funkce potápění je zároveň zařazena do výběru tréninků, což přináší benefit především pro uživatele, kteří s potápěním začínají. Třešničkou na dortu je i možnost trénování apnoe. Takzvaný osobní tréninkový asistent vám totiž pomůže zlepšit vaše schopnosti, co se týče zadržování dechu.

Huawei nezahálel ani co se výdrže baterie týče. Titanová verze vydrží na jedno nabití až 14 dní. Keramická varianta vydrží 7 dní, ale díky vylepšené baterii a funkci bezdrátového nabíjení své hodinky nabijete o jednu třetinu rychleji než předešlé modely.

Nová verze Huawei Watch FIT 2
Hodinky z řady FIT jsou na trhu již od roku 2020 a od té doby si získaly velké množství fanoušků, kteří chtějí zlepšit svůj životní styl a mít svůj zdravotní stav pod kontrolou. Nové Watch FIT 2 potvrzují, že i v malém těle se může skrývat velký duch. Jsou speciálně navržené pro uživatele, kteří chtějí jednoduchý design, ale špičkový výkon.  Mají 1,74palcový displej, na kterém můžete přehledně ovládávat vše, co potřebujete. Nově jsou vybaveny i mikrofonem, takže z nich můžete pomocí Bluetooth přijímat i telefonní hovory.

Osobní fitness trenér na vašem zápěstí
Animované fitness tréninky se dočkaly vylepšení audia a díky sledováni srdečního tepu, SpO2 a funkci monitoru spánku, můžete mít vaše zdraví plně pod kontrolou. Watch FIT 2 totiž umí sledovat různé časti vašeho spánku a identifikovat tak problémy, se kterými se potýkáte. A co víc? Nabídnou vám i řešení, jak tyto problémy efektivně řešit. Watch FIT 2 přispívají i k optimálnímu duševnímu zdraví. Poznají, kdy se nacházíte ve stresové situaci a upozorní vás, že je čas zpomalit. Tato funkce je obzvláště v dnešní hektické době neocenitelná.

Animovaný fitness trenér, který je dostupný až v 7 různých tréninkových módech, s vámi projde trénink od začátku až do konce, a to včetně zahřátí a finálního protažení. Milovníci běhu si zamilují funkci Runnig Ability Index, která pomocí vyhodnocení dat, jako je například vaše výška, věk, váha a navrhne trénink přímo vám na míru.

Dámy zase ocení sledování menstruačního cyklu. Pomocí měření tepu, tělesné teploty a dechu dokážou tyto hodinky předpovědět různé fáze cyklu a upozornit uživatelku na změny, kterými její tělo aktuálně probíhá.

Kdy a kde si můžete pořídit své Watch GT 3 Pro a Watch FIT 2
HUAWEI Watch GT 3 Pro 46 mm se začnou prodávat 18. 5. za cenu od 9490 Kč a budou nabízeny pro podporu prodeje společně s dárkem v podobě hodinek Watch GT 2 o velikosti 46 mm až do 19. 6.

HUAWEI Watch GT 3 Pro 43 mm budou k dostání v předprodej za cenu od 10990 Kč počínaje 18. 5. do 29. 5. společně s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek HUAWEI FreeBuds Lipstick. Tento dárek bude nadále k hodinkám až do 19. 6.

HUAWEI Watch FIT 2 se začnou prodávat od poloviny června ve standardních prodejních kanálech. Hodinky se silikonovým páskem budou za cenu 3499 Kč. Verze s koženým páskem za 3999 Kč. Watch FIT 2 Elegant s kovovým páskem dorazí do prodeje o měsíc později s cenovkou 4999 Kč.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.