Rey Koranteng a Ben Cristovao v nové „Rey a Ben Show“ porovnávají rozdílné přístupy k životnímu stylu

Každý z nás žije jinak, zastává trochu jiné hodnoty a ve svém jednání se podle nich řídí. Mezi lidmi tak přirozeně vznikají rozdíly, které mohou být generační, ale stejně tak souviset s povahou či výchovou. Ben Cristovao a Rey Koranteng představují dvě různé generace a dva rozdílné životní přístupy. Ve své nové zábavné sedmidílné docu-reality show si navzájem představují různé aspekty svých životů a vedou dialog o tom, jak lze na věci pohlížet. Často se přitom ukazuje, že i velmi odlišní lidé mohou najít společnou řeč. Všech sedm dílů je k dispozici na Nova Plus.

Rey a Ben Show v sedmi krátkých pětiminutových epizodách ukazuje různé aspekty zdravého životního stylu a rozdílné přístupy k jeho vedení. Každý z dílů má předem dané téma a dvojice moderátorů ho představuje mimo jiné tím, že se navzájem staví před nejrůznější výzvy. Některé jsou fyzické, jiné prověří silnou vůli a odhodlání, ale při všech by se měli oba především bavit a diváci spolu s nimi. Těšit se mohou třeba na ukázku venkovního tréninku, zákulisí moderátorské práce nebo principy udržitelného oblékání.

„Natáčení s Reyem a Benem bylo pro všechny velmi fajn. Bylo zábavné pozorovat různé pohledy na různá témata generačně odlišných lidí, během natáčení jsme se nasmáli. Myslím, že je to z pořadu i cítit. Mezi Reyem a Benem vznikla vzájemná symbióza dvou odlišných lidí, kteří ale našli i mnoho společného,“ řekla Hana de Goeij, vedoucí udržitelného natáčení a obsahu TV Nova.

Osobně se snažím dělat věcí do nejlíp, a když cítím, že něco z toho funguje a dává to smysl, snažím se to předat dál, a to co nejšetrnější formou, aby to lidi neodradilo,“ uvedl k filosofii své i celého pořadu Ben Cristovao a Rey Koranteng ho doplňuje: „Oba se pohybujeme v digitálních a velmi zrychlených světech a v našem pořadu se snažíme představit nějaké naše idey, jak by svět mohl fungovat. Jak umět relaxovat, jak se chovat zodpovědně ke svému okolí, jak někde ušetřit přírodu, když je to v naší moci.“

Rey Koranteng patří k hlavním tvářím TV Nova, kde je moderátorem Televizních novin a dalších publicistických pořadů. Má pilotní zkoušky na větroně a je vášnivým šachistou. Ben Cristovao se řadí k ikonám současné české hudební scény. Je nejen hudebníkem, ale také sportovcem a aktivně se zajímá o zdravý a udržitelný životní styl. Jejich společnou Rey a Ben Show mohou diváci vidět už teď na Nova Plus.

Námět: Tomáš Otta a Lukáš Rychtařík // Scénář a režie: Pavel Vild // Producent TV Nova: Hana de Goeij // Producent Championship Music: Dagmar Žaloudková // Kamera: Tomáš Holzknecht, Petr Žižka, Jan Frejm, Aaron Butcher // Zvuk: Dušan Lipert // Střih: Tomáš Holzknecht // Grafické zpracování: Tomáš Snop, Daniel Randus // Make-up: Kristýna Nová, Veronika Marková // Styling: Zdeněk Marek, Matěj Kačírek

Foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.