Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Smíchovská náplavka v sobotu praskala ve švech, na COOLIFE FEST dorazilo přes 15 000 návštěvníků

Největší freestyle show tohoto léta se pod taktovkou značky Prima COOL konala v sobotu 21. května. Na pontonu, situovaném přímo naproti Smíchovské náplavce uprostřed Vltavy, mohli hned od rána návštěvníci sledovat exhibice legend českého freeskiingu a snowboardingu, highdivingu, flyboardingu a jetsurfingu i workshop skateboardingu. Letos ale nechyběl ani naprostý unikát v podobě mistrovství České republiky v BMX minirampě, které se poprvé v historii odehrálo na vodě. Pomyslnou třešničkou na dortu byl seskok parašutistů, kteří se před zraky tisíců návštěvníků snesli z nebe přímo do řeky vedle paluby Cargo Gallery. Večer se potom celá náplavka rozvlnila v rytmech tracků Paulieho Garanda, jehož koncert završila famózní světelná noční Flyboard show mistra Evropy Petra Civína. Akci plnou adrenalinu připravila primácká agentura SOLOOTIONS.

Třetí ročník největší letní freestyle show COOLIFE FEST letos nabídl nejnabitější program ve své historii. Představil legendy freeskiingu a snowboardingu, jako například top českého freeskiera Marka Skálu, kterého mohou fanoušci znát z olympiády v Soči a který se na COOLIFE FESTu předvedl na ještě větším skoku než v uplynulých ročnících. Nechyběly exhibice Highjump a Swoop Freestyle Show nejlepších skydiverů v čele s Markem Rahbani. Tentokrát se tu ale pod záštitou Czech freestyle BMX association odehrálo i mistrovství ČR v BMX minirampě, z něhož si prvenství nakonec odnesl dvojnásobný mistr ČR v BMX parku Tomáš Beran, následovaný Mikolášem Řehoříkem, který vyhrál We Love Cycling.cz best trick za 360 triple tailwhip.

„Do třetice jsme s Prima COOL přinesli na Smíchovskou náplavku adrenalinovou show, která u nás nemá obdoby, a troufám si tvrdit, že jsme s letošním programem směle nakročili i mezi akce světového formátu. Poprvé v historii jsme uspořádali MČR v BMX minirampě na hladině Vltavy, kde zabodovali elitní jezdci. Doslova dechberoucí byl seskok parašutistů i noční exhibice na flyboardu. COOLIFE FEST je zkrátka synonymem neopakovatelného zážitku, který byste si příští rok rozhodně neměli nechat ujít,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a pořádající agentury SOLOOTIONS.

Vedle hlavního programu se na náplavce v COOL ZONE představily tváře zpravodajství i nových pořadů televize Prima, jako Mezi COOLky nebo MAGIC SHOW v podání známého iluzionisty Radka Bakaláře. Návštěvníci si sem mohli přijít také vychutnat akustický koncert kapely Chinaski, která představila nový dokument Chinaski: Každej ví kulový, jehož je skupina Prima mediálním partnerem, nebo si zapařit ve Vodafone PLAY ZONE aréně. A protože akce byla i o cestování, nechyběly prezentace campervanu a off-road karavanu, doplněné o přednášky a workshopy, nebo třeba téma slow travel, které přiblížili zástupci společnosti Campiri, největší online půjčovny obytných vozů v ČR.

Letošní ročník COOLIFE FEST se konal pod záštitou Mgr. Jana Chabra, radního hlavního města Prahy, Bc. Lukáše Herolda, místostarosty MČ Praha 5, a MgA. Davida Duška, radního MČ Praha 5. Akce se osobně zúčastnila také starostka Prahy 5, Mgr. Renáta Zajíčková.

Partnerem akce COOLIFE je Radio SPIN, patřící do skupiny Prima, které posluchačům přináší nejvíc rapu v republice, nově i v regionech!

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *