V pátek 3.6. vyjíždí první vlakový spoj RegioJet do Chorvatska. Aktuálně  je prodáno více než 40 tisíc jízdenek na letošní letní spoje!

V pátek 3.6.2022 v 16.38 hodin z Prahy hlavního nádraží a v 19.48 hodin z Brna hlavního nádraží  vyjede první letošní vlakový spoj RegioJet do Chorvatska. RegioJet již nyní, ještě před výjezdem  prvního spoje, prodal na všechny své chorvatské vlaky více než 40 tisíc jízdenek. 

Ceny jízdenek jsou stejně jako loni výjimečně nízké. Za jednosměrnou jízdenku včetně rezervace  a všech služeb – pro cestu ve voze se sedačkami zaplatí cestující na trase do Rijeky v červnu akční  cenu od 590 Kč; za jízdenku ve spacím voze pak cenu od 790 Kč. Na trase do Splitu pak ceny začínají  na 890 Kč za sedačku a na 1090 Kč za cestu v lůžkovém voze.  

V ceně jízdenky je vždy zahrnuta zdarma rezervace místa a veškerý palubní servis, který cestující  dostanou během cesty – včetně balené vody Rajec, kávy a drobné snídaně zdarma, připojení  k internetu nebo k zábavnímu portálu zdarma je samozřejmostí a také využití dalších palubních  služeb.  

V nabídce jsou kromě míst na sedačkách ve vozech Astra (velkoprostorové vozy s obrazovkami  v sedačkách) také kupé ve spacích vozech, kde je možné si rezervovat jak jednotlivá místa v kupé, tak vybírat například z tichých kupé, jejichž kapacita je pro letošek na přání cestujících navýšena, nebo si případně zarezervovat celé kupé pro uzavřenou skupinu cestujících. 

Jízdenku je možné si zarezervovat také přímo do dalších míst na chorvatském pobřeží. Návazné  autobusové spoje zajišťované partnerskými dopravci ze stanic Rijeka, Split a Ogulin obslouží  všechny významné dovolenkové destinace na chorvatském pobřeží Jadranu jako je Zadar,  Makarska, Poreč nebo ostrov Pag.

Vlaky pojedou od 3.6. do 26.9. V červenci a v srpnu vlaky pojedou denně, v červnu a září  3x týdně. 

Ceny jízdenek začínají na 590 Kč / 23.9 EUR, v lůžkovém kupé 790 Kč / 31.9 EUR. Kromě Prahy a Brna, vlaky zastaví nově pro nástup a výstup také ve Žďáru nad Sázavou a Havlíčkově Brodě, stejně jako loni pak v Kolíně, Břeclavi a v Bratislavě. 

Na základě poptávky od cestujících z minulých let jsme navýšili kapacitu v tichých vozech. Na základě zkušeností byl upraven jízdní řád, který přinese větší komfort pro cestující (eliminace možného zpoždění).

Foto: RegioJet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.