Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Klika s perleťovými odlesky

Nenápadný, a přitom efektní celek vytvořený kombinací jemnosti tvaru a dominance kovu s perleťovými odlesky… I tak může vypadat klika na dveřích!

„Jedním z materiálů, které lze vložit do čelní plochy specifické konstrukce minimalistického kování MAXIMAL, je i kov v různém barevném i strukturovaném provedení. Impozantní vzhled klice propůjčí například zářivý dekor šedé perleti,“ říká Roman Ulich, hlavní designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového dveřního a okenního kování. Kliku MAXIMAL lze pomocí výplně vizuálně sladit, nebo naopak působivě zkontrastovat s povrchem dveřního křídla. „V případě pohledového sjednocení kliku na dveřích prozradí pouze tenká linie v elegantním matném povrchu černého titanu, která kovovou výplň s odlesky perleti efektně orámuje,“ dodává Roman Ulich z M&T.

Šedá perleť může zdobit nejen pohledovou plochu dveřní kliky MAXIMAL, ale i další prvky v této kolekce – mušle, madla, okenní kličky, i doplňky jako WC/koupelnový zámek či dveřní zarážku.

Zdroj a foto: www.kliky-mt.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *