Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Jarní vlna charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ drogerie ROSSMANN, v rámci které bude přerozdělen 1 milion korun, zná své výsledky

Síť drogerií ROSSMANN přerozdělila v rámci jarní vlny svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ další milion korun. O tom, v jaké výši a kam se rozdělily poskytnuté finance rozhodli během dubna a května členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Částka ve výši 358 041 Kč podpoří pod záštitou organizace Helppes výcvik pejska Duffyho, který pomůže malému Vojtovi v každodenních aktivitách, 390 422 Kč poputuje ve spolupráci s Nadačním fondem KlaPeto na úhradu nákladných neurorehabilitací pro Tomáška a 251 537 Kč získá organizace Cesta domů na zajištění rozvoje mobilní paliativní péče. Od spuštění charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ tak drogerie ROSSMANN věnovala na pomoc nemocným dětem, seniorům a lidem v nouzi částku ve výši 9 000 000 Kč.

Drogerie ROSSMANN se od roku 2009 aktivně věnuje společenské odpovědnosti, do které spadá i charitativní činnosti. V roce 2022 tak aktivně pokračuje velmi oblíbený charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ, který podporuje a alespoň trochu zpříjemňuje a zjednodušuje život těm, kteří neměli tolik štěstí. O rozdělení milionu korun se stejně jako v předchozích vlnách projektu postarali členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB, kteří své nevyčerpané body proměnili v dobrý skutek a věnovali je příběhu, který je nejvíce oslovil.

„Krása je pomáhat si navzájem a já jsem velmi pyšná na to, že těchto slov se nejen v rámci charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ drží naše společnost, ale i naši zákazníci, kteří se opět velmi aktivně zapojili do jeho další vlny,říká Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN.

Asistenční pes pro Vojtíka – 358 041 Kč
Vojtovi toho život nenadělil zrovna málo, trpí autismem, vývojovou poruchou motorických funkcí, metabolickou poruchou, obsedantně-kompulzivní poruchou a poruchou pozornosti. S těmito životními komplikacemi bohužel nemůže svět objevovat tak, jak by si zasloužil. Organizace Helppes má ve výcviku pejska Duffyho, který pomůže Vojtovi v každodenních aktivitách. Hlavně mu bude nápomocný s rozvojem jemné i hrubé motoriky, navazováním sociálních vazeb a zároveň bude tím nejvěrnějším přítelem, kterého tak nutně potřebuje.

Pomůžeme postavit Tomáška na nohy – 390 422 Kč
Tomášek Fiala se narodil jako zcela zdravé miminko. Teprve po roce se rodiče dozvěděli, že jejich chlapeček trpí spinální svalovou atrofií a nedožije se více než dvou let. Zázrakem se jim podařilo najít lék, díky kterému dostal Tomášek druhou šanci na relativně šťastný život. Nicméně léčba vyžaduje intenzivní cvičení a je velmi finančně náročná. Finanční prostředky tak budou použity na úhradu nákladů spojených s neurorehabilitačními cvičeními.

Zemřít doma je přáním většiny lidí – 251 537 Kč
Organizace Cesta domů podporuje rodiny umírajících, aby zvládly pečovat o své blízké na samotném konci jejich života. Cílem této organizace je pomoci lidem splnit přání zemřít doma mezi svými milovanými, kde se cítí bezpečně. Získané prostředky použije organizace na rozvoj mobilní paliativní péče, např. na úhradu mezd lékařů či sestřiček.

Projekt KDE SRDCE POMÁHÁ je součástí dlouhodobé strategie společnosti ROSSMANN, která propojuje charitativní činnost s dalšími aktivitami společnosti a je také úzce spojena s celkovou komunikací značky ROSSMANN – A život je krásnější. Více informací o charitativním projektu naleznete na webu www.rossmann.cz/pomahame a na sociálních sítích ROSSMANN Česká republika.

Zdroj a foto: Rossmann

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *