ZOO tour míří do OC HANÁ

V polovině června budete moci potkat své oblíbené herce z populárního seriálu ZOO opět naživo. Tentokrát zamíříme do moravské Olomouce. Zábavné odpoledne naplněné kvízy, soutěžemi, rozhovory, koncertem a zakončené autogramiádou se uskuteční za účasti spousty známých tváří ze seriálu ZOO, např. Michaely Pecháčkové, Michaely Petřekové, Šimona Biliny, Gorana Maiello a dalších. Programem provede Robert Urban.

Akce proběhne v sobotu 18. 6. od 14.00 do 18.00 v OC HANÁ v Olomouci.

Vedle úžasného koncertu Anny Slováčkové si užijeme i moře další zábavy. Čekají nás kvízy a soutěže o krásné ceny, třeba o deskové hry ze seriálu ZOO – Opičko, nezlob se! a mariášové karty ZOO. Hry si budete moci na místě i zakoupit. K dostání bude rovněž CD Evy Burešové – album obsahuje nejlepší písničky z populárního seriálu ZOO televize Prima. Společně s Evou Burešovou je vybral hudebník Václav Noid Bárta, který i v seriálu Evu coby Viki, ženu dvou tváří, doprovází na klavír při jejích večerních barových vystoupeních. Partnerem tour je společnost Instax, a návštěvníci akce si tak mohou domů odnést na památku fotografii. Program zakončí autogramiáda hlavních hereckých hvězd seriálu, které se už svých fanoušků nemohou dočkat.

Chybět nebude ochutnávka a prodej Bean to bar čokolád od Steiner & Kovarik z edice ZOO (čokoláda vyráběná tradiční metodou od bobu po tabulku). Chuťový zážitek bude obohacen o povídání o čokoládě a mýtech, které si lidé s čokoládou spojují, ale ve skutečnosti jsou pouze mystifikací – např. že čím je čokoláda černější, tím je lepší. Nebo to, že bílá čokoláda není čokoláda. Čokoládovna Steiner & Kovarik prodává své luxusní produkty nejen v centru Prahy, ale i v zahraničí – v Japonsku či Německu. Je také dvorním dodavatelem čokolády sultána z Ománu. Je to čokoláda ověnčená zahraničními cenami Great Taste a mezi čokoládami jsou Steiner & Kovarik jediní tzv. Great Taste Producer, protože získali ocenění minimálně tři roky po sobě. Jejich Bean to bar čokoláda získala ocenění na International Chocolate Awards.

Obchodní centrum HANÁ v Olomouci nabízí výhodné slevy a pravidelné akce, širokou nabídku zboží a služeb prostřednictvím více než 53 obchodů na jednom místě. V den akce se mohou zákazníci těšit na slevy v prodejnách. Během akce budeme soutěžit o vouchery v hodnotě 500 Kč (10 ks). Užijeme si společně krásné prima odpoledne, na kterém se pobaví celá rodina.

Program akce:
14.00 – zahájení
14.30 – kvízy
15.00 – rozhovory
15.30 – koncert
16.30 – kvízy, soutěže
17.00 – autogramiáda

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.