Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Nasedněte na šlapadla a lodičky. Na Vltavě se na několik dní otevře plovoucí Voyo kino na vodě!

Na hladině Vltavy v samém centru Prahy u Střeleckého ostrova se od čtvrtka 23. června do neděle 26. června otevře Voyo kino na vodě. Každý večer, vždy od 19:30, tu na pontonu umístěném kousek od ostrova, odstartuje projekce filmu, který budou diváci moci sledovat z lodiček, šlapadel nebo přímo z kraje Střeleckého ostrova. Vstup na všechny promítání je zdarma. Voyo kino na vodě připravilo Voyo ve spolupráci s ÓČKO PROMOTION.

Diváci se mohou těšit na mapování začátků kariéry a první hudební úspěchy Ivety Bartošové ve Voyo originálu Iveta (promítat se budou dva díly z třídílné minisérie). Voyo kino dále nabídne absurdní, ale přece tak důvěrnou schůzi společenství vlastníků jednotek (Vlastníci), nevšední pohled do soukromí národem milovaného zlatého slavíka (dokument Karel) a ztřeštěnou letní komedii Palm Springs. Ta ukáže, jaké to je, když jste nuceni prožívat určitý časový úsek znovu a znovu.

Filmy se budou promítat na obří LED obrazovce se třemi stranami, díky které je bude možné sledovat i z přilehlého Střeleckého ostrova a dalších míst. V plánu je i odpolední promítání zaměřené na nejmladší diváky, a to s tituly Psí poslání 2 a Paddington 2. Tyto projekce budou začínat vždy v 17:00).

Vstup na filmy je zdarma. Divákům stačí jen dorazit s předstihem a přímo na místě si zabrat lodičky, šlapadla nebo se usadit na kraji Střeleckého ostrova.

PROGRAM VOYO KINO NA VODĚ:
23. 6. 19:30 Iveta – Změna lokace: projekce se uskuteční pod Palackého mostem, ze strany Smíchovské náplavky.
24. 6. 19:30 Vlastníci
25. 6. 17:00 Psí poslání 2
25. 6. 19:30 Karel
26. 6. 17:00 Paddington 2
26. 6. 19:30 Palm Springs

Zdroj a foto: Voyo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *