Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Privátní značky Kaufland bodují. Produkty K-Jarmark, K-Classic a K-Take it veggie jsou Nejlepšími novinkami 2022 ve Volbě spotřebitelů

Privátní značky Kauflandu opět uspěly ve Volbě spotřebitelů. Ocenění Nejlepší novinka 2022 dostaly produktové řady K-Jarmark hotová jídla chlazená, K-Classic plněné knedlíky mražené, K-Jarmark plátkované sýry z Vysočiny, K-Jarmark uzeniny a K-Take it veggie nápoje. Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2022 je marketingový program zákaznických preferencí, který monitoruje a oceňuje inovativní produkty na českém rychloobrátkovém trhu. „Velmi nás toto ocenění těší, protože je přímo od spotřebitelů.  Naše privátní značky splňují ty nejvyšší standardy kvality a čerstvosti a bodují pravidelně i v testech kvality,“ uvedla tisková mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

Podkladem pro udělení ocenění byly výsledky unikátního průzkumu, který realizovala společnost NielsenIQ. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku čtyř tisíc českých respondentů.

Těm v kategorii hotových jídel nejvíce chutnaly produkty K-Jarmark hotová jídla chlazená. V kategorii tvrdé sýry zvítězily K-Jarmark plátkované sýry z Vysočiny, v kategorii uzeniny K-Jarmark uzeniny. Privátní značka K-Jarmark nabízí produkty od českých výrobců napříč celým sortimentem – od regionálních dodavatelů přináší ovoce a zeleninu, mléčné produkty, pečivo, hotová jídla nebo vejce. V současnosti je na regálech prodejen přes 200 výrobků této značky. Výrobky jsou značeny jednoduchým logem, kterému dominují tradiční národní lipové listy.

V kategorii mražené potraviny spotřebitelé na první místo zařadili K-Classic plněné knedlíky mražené. K-Classic je základní privátní značkou Kauflandu, spotřebitelé si ji pochvalují už 11 let. Přináší rozmanitý sortiment pro každou příležitost a těší se největšímu zájmu zákazníků. V současnosti nabízí 1 400 produktů, při výrobě je přitom kladen vysoký důraz na použití nejlepších surovin.

Spotřebitelé dali Kauflandu pomyslnou zlatou medaili také v kategorii veganské nápoje, konkrétně řadě K-Take it veggie nápoje. Kaufland zákazníkům nabízí i rozmanitý sortiment veggie produktů, díky kterým jednoduše docílí vyvážené a pestré stravy.

Výsledky 22. ročníku Volba spotřebitelů vyhlásila společnost ATOZ Marketing Services na slavnostním galavečeru 16. června v CUBEX Centru Praha.

Zdroj a foto: archiv Kaufland

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *