Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Chytrý polštář pro kvalitní spánek nabízí Tesla od Witty

Řadu produktů pro chytrou domácnost pod značkou Tesla nejnověji doplňuje chytrý polštář Tesla Smart Pillow pro spokojený a zdravý spánek. Chytrý polštář prohřeje krční páteř, zajistí usínání s oblíbenou hudbou a celou noc monitoruje kvalitu spánku.

Ergonomicky tvarovaný polštář Tesla Smart Pillow je nejen velmi pohodlný a díky pratelnému potahu snadno udržovatelný, ale také se stane novým technologickým prvkem chytré domácnosti. Kromě kvalitního spánku jsou jeho hlavními vlastnostmi vyhřívání prostřednictvím uhlíkových vláken, monitorování kvality spánku a přehrávání hudby ze zabudovaného reproduktoru.

Jak dobře spíte?
Při nočním spánku, nebo třeba jen odpoledním zdřímnutí, sleduje polštář Tesla Smart Pillow v pravidelných intervalech informace o fázích, délce a kvalitě spánku. Prostřednictvím Bluetooth připojení je pak odesílá do aplikace Tesla Smart v chytrém telefonu. Zde je možné záznamy procházet a lépe přizpůsobit svůj denní režim pro co nejkvalitnější odpočinek.

Úleva pro páteř
Vedle kvalitního materiálu a promyšleného tvarování přispívá Tesla Smart Pillow ke kvalitnímu spánku také vyhříváním pomocí uhlíkových vláken v rozsahu 37 až 52 stupňů. Suché teplo z polštáře má příznivý vliv na uvolnění krční páteře a s vyhřívaným polštářem bude spánek pohodlnější i zdravější.

Příjemné usínání
Mnoho lidí je zvyklých usínat při relaxační hudbě nebo poslechu audioknih či podcastů. Používat v posteli sluchátka je ale nepohodlné a puštěné rádio může obtěžovat ostatní členy domácnosti. Proto je v polštáři Tesla Smart Pillow zabudovaný i reproduktor, který je slyšet jen z bezprostřední blízkosti. Po propojení polštáře s chytrým telefonem je možné pohodlně poslouchat libovolnou hudbu nebo se třeba nechat uspat bílým šumem.

Bezpečné napájení
Vyhřívání, sledování kvality spánku i přehrávání hudby reproduktorem zabudovaným v chytrém polštáři Tesla Smart Pillow obstarává napájení přes USB konektor – stejný jako se používá v chytrých telefonech. V případě nedostupnosti napájení z elektrické sítě lze použít i powerbanku. Použitý způsob napájení je naprosto bezpečný a splňuje všechny příslušné normy.

Kromě propojení s chytrým telefonem a aplikací Tesla Smart podporuje polštář Tesla Smart Pillow také asistenční systémy chytré domácnosti Amazon Alexa a Google Home.

Jak lépe pečovat o krční páteř?
Spánek ne vždy přinese očekávanou úlevu a občas se vzbudíme ještě více rozlámaní, než jsme šli spát. Na vině může být nevhodná matrace, nesprávně tvarovaný polštář nebo špatný spánkový rytmus. Jak zařídit, abyste každý den vstávali odpočinutí?

  • Na krční páteř má blahodárný vliv suché teplo. Uvolní ztuhlé svalstvo a poskytne úlevu po celodenním namáhání.
  • Zaměřte se na materiál a tvarování polštáře. Kvalitní výplň polštáře a jeho ergonomický tvar podepře hlavu na správném místě a uleví krční páteři.
  • Najděte si vhodný spánkový režim. Podle zjištění z analýzy spánku vysledujte, kdy je pro vás nejlepší čas jít spát, abyste ráno vstávali odpočinutí.

Chytrý polštář Tesla Smart Pillow lze pořídit u vybraných prodejních partnerů značky Tesla, a to za 2 490 Kč.

Zdroj a foto: Tesla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *