Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZdraví

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček produktů ALPA Sport pro léto v pohybu!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček produktů ALPA Sport vyhrává: Marcela L., Praha; Jáchym H., Ostrava; Daniela R.; České Budějovice; Radim N., Benešov. Výhercům gratulujeme!

Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu výrazně snižují fyzickou kondici. Běžná námaha se pak zdá být náročnější a snižuje se i psychická pohoda. Sezení je třeba kompenzovat a naložit si přiměřenou aerobní zátěž, ideálně venku na čerstvém vzduchu. Pohyb totiž podporuje okysličení buněk v těle a nedovoluje jim předčasně stárnout. Soutěžte s naším portálem Tojesenzace.cz a společností ALPA a vyhrajte jeden ze čtyř balíčků emulzí ALPA Sport.

Nezáleží na tom, jestli chodíte, běháte, jezdíte na kole nebo cvičíte, důležité je tělo na pohyb připravit a po výkonu u dopřát uvolnění. Nedojde tak ke svalovým spasmům, které blokují tělo a způsobují bolest. Ideální tandem vytvoříte s ALPOU SPORT.

Emulze Start a Relax rozehřívají svaly před výkonem a po něm jim umožní zasloužený relax.  Sázejí na ně profesionální sportovci a maséři např. známý Pavel Křížek, masér prvoligového týmu FC Vysočina. „Na ALPU nedám dopustit. Přípravky si drží prvotřídní kvalitu a při mé práci jsou nepostradatelné. Díky ideální konzistenci se s nimi krásně pracuje a blahodárně působí také na pokožku“

ALPA Sport ale není jen pro sportovce. To potvrzují i ti, kteří propadli běhání. ALPA Start jim pomáhá rozehřát svaly a po výkonu s jejich relaxací. ALPA jednoduše funguje a má výbornou cenu, takže není potřeba utrácet za drahé přípravky. Aááá to je úleva. Emulze ALPA Sport zafungují rychle a spolehlivě.

Soutěžní otázka: V jakém skupenství zakoupíte masážní produkty z řady ALPA Sport Star, určenou sportovcům?
a) olej
b) emulze
c) roztok
d) krém
e) ve všech výše uvedených

Masážní emulze hřejivá obsahuje zázvorový extrakt a kafr, takže pomůže prokrvit a zahřát svaly a tím je připraví na vyšší zátěž. Výborně zafunguje také na zatuhlé svalstvo, které uvolní a zbaví bolesti. Obsažený kreatin regeneruje pohybový aparát, a tak zlepšuje fyzickou kondici. Neváhejte ji použít i když vás čeká třeba fyzická práce nebo se cítíte jako rozlámaní. Balení 210 ml za cenu: 71Kč

ALPA Sport Star chladivá emulze RELAX uvolní svaly po námaze. Emulzní masáž dopřeje svalům uvolnění a relax po sportu nebo fyzické námaze. Mentol a silice ze sibiřské jedle uvolňují svaly, obnovují rovnováhu a podporují jejich regeneraci. Přípravek odstraňuje svalové napětí a s ním spojené bolesti. Mentol postižená místa příjemně zchladí a kreatin pomůže dostat se zpět do kondice. Balení 210 ml za cenu: 71 Kč

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 17.7.2022. Do předmětu uveďte ALPA Sport emulze. Vyhrává 250. 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.alpa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *