Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Žhavá novinka letošního léta je tady! Hraná reality show Praha – den & noc startuje už v pondělí na Voyo!

Už v pondělí 4. července startuje na Voyo, o týden později na Nova Fun, zbrusu nový formát. A bude to jízda! Hraná reality show Praha – den & noc představí divákům tu nejrozjetější partu ve městě.

Od pondělí bude žít Praha dnem i nocí, a to každý všední den! TV Nova si totiž pro své diváky připravila žhavou novinku letošního léta, novou hranou reality show Praha – den & noc, která na Voyo odstartuje prvním dílem právě v pondělí 4. července. Diváci budou mít možnost sledovat osudy mladých lidí, kteří spolu bydlí ve velkém bytě kousek od Václavského náměstí a kteří si přišli do Prahy splnit své sny. Majitelem bytu je o něco starší Joe, jenž má rád společnost, a tak se rozhodl nevyužité pokoje v bytě v Opletalově ulici pronajmout. Spolu s ním tu žijí atraktivní hasič a začínající fotograf Marek, sexy barmanka Leyla, „partyboy“ Olda, vždy spolehlivá Aňa a ambiciózní influencerka Sofi. O poslední volnou místnost má zájem atraktivní Míša, která přijela do Prahy prorazit coby divadelní herečka. Ti všichni prožívají každodenní radosti i strasti, touží po lásce, perou se s životem a zároveň si ho užívají plnými doušky. Působí jako sehraná parta, ale často to u nich doma pořádně křísne. Rozbuškou nejrůznějších emocí bude právě Míšin příjezd, kvůli kterému se odhalí love story, která se týká právě Míši a Marka.

Základem nového denního formátu, který startuje 4. července na Voyo a 11. července na Nova Fun, je propojení dvou oblíbených televizních žánrů. Postavy v show ztvárňují neherci, kteří dostanou před natáčením jen velmi hrubý, bodový scénář, jenž nastiňuje pouze základní dějové linky a situace. Dialogy a vzájemná interakce jsou už pouze na samotných aktérech. Do svých postav tak jejich představitelé musí vložit obrovský kus sebe sama. Show se odehrává na reálných místech v Praze.

„Praha – den & noc je svěží formát, který diváka chytne a nepustí. Je to jednoduše ten typ show, kde prostě chcete vědět, jak to dopadne. Kdo se s kým nakonec sejde, rozejde, jestli se v dalším díle fakt pohádají anebo jestli tu ostudu, co udělali v noci na párty, někdo vážně viděl. Reálné prostředí ulic a autentické reakce hlavních představitelů stírají linku mezi skutečností a fikcí a strhly zatím každého, kdo měl příběh možnost zhlédnout,“ dodává producentka TV Nova Eva Krutáková.

V prvních dílech hrané reality show Praha – den & noc se diváci seznámí s hlavními postavami, jejich přáteli a rodinnými příslušníky. Hned v prvním týdnu dojde na lásku, zlomená srdce, vášnivé hádky, velká rozčarování i na boj o dceru a nakládačku v nočním klubu.

Praha – den & noc startuje na Voyo už v pondělí 4. července, kde bude ke zhlédnutí každý všední den. Diváci tuto hranou reality show budou moci sledovat také na Nova Fun, a to od 11. července vždy od pondělí do pátku ve 21:40.

Zdroj a foto: Nova, Voyo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *