Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Před kamerou a na pódiu je můj nádherný svět, říká dětská hvězda Adélka Hesová

Možná ji znáte jako Sofinku ze seriálu ZOO nebo jste na její chytlavé písničky narazili na YouTube. Adélka Hesová sice nedávno oslavila teprve sedmé narozeniny, už teď je ale jisté, že o ní i v budoucnu ještě hodně uslyšíme.

Malá zpěvačka a herečka oslavila narozeniny tak, jak se na hvězdu patří – obklopená fanoušky a kolegy ze seriálu. „Oslavila jsem je v Olomouci na akci seriálu ZOO, kde jsem měla i koncert a strašně se mi to líbilo. Bylo to prostě úžasný. Přišlo tolik moc lidí a všichni tleskali a zpívali Hodně štěstí, zdraví. Moji milovaní kolegové ze ZOO mi popřáli přímo na pódiu, můj seriálový brácha mi přinesl dort, bylo to fakt nádherný,“ vypráví s jiskřičkami v očích.

Adélce sice začaly prázdniny, ale i tak má v plánu spoustu pracovních projektů. Natáčí hned dva seriály, kromě ZOO ji také od září budete moct vídat v Partě z garáže, čeká ji několik vystoupení v dětském muzikálu Ostrov pokladů a také vlastní koncerty. Na otázku, jestli té práce není na malou slečnu moc, má ale pohotovou odpověď: „Když ono natáčení a koncertování pro mě není práce. Je to ohromná zábava a já to miluju. Takže se těším na každý den, kdy můžu natáčet nebo zpívat. Před kamerou a na pódiu je můj nádherný svět, ve kterém bych chtěla žít pořád.“

S rodiči si ale Adélka užije i klasické prázdninové aktivity. „Určitě poletíme celá rodina k moři, na to se strašně moc těším! S taťkou a ségrou pojedeme pod stan, což bude mega legrace. A taky musím navštívit všechny babičky a dědečky, protože jsem teď hodně natáčela a neměla jsem na ně moc čas. No a do toho mám koncerty, který mě šíleně baví, takže mě čekají super prázdniny,“ uzavírá blondýnka.

Foto: archiv A. Hesové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *