Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

BLUE STYLE PRIMA FEST vypukne už za sedm dní za účasti nejoblíbenějších a nejzajímavějších tváří televizní obrazovky a přináší další novinky

Nejmilovanější a nejprímovější rodinný festival se kvapem blíží. Už příští víkend, 15. a 16. července 2022, se v Šiklandu na Vysočině uskuteční BLUE STYLE PRIMA FEST. Milujeme dělat radost, a tak jsme ještě obohatili program o další exkluzivní zážitky. Těšit se můžete především na herce z kultovního seriálu ZOO a zejména u mladší generace oblíbené influencery z LIKE HOUSE. Nebude chybět miláček napříč generacemi Láďa Hruška se svým originálním workshopem a další moderátoři a osobnosti TV Prima.

Pro milovníky nejen psů máme připravenou besedu k filmovému fenoménu Gump. Nesmí chybět spousta her, zábavných aktivit a budeme také pomáhat. A protože trošku milujeme i zlobení, rozšířili jsme páteční dětský kulturní program o Zlobidla s.r.o. – novou dětskou taneční a pěveckou skupinu. Event zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s rádiem Kiss a zábavním parkem Šikland. Titulárním partnerem je cestovní kancelář Blue Style.

Seriálový fenomén poslední doby a jeden z nejsledovanějších pořadů českých obrazovek, který milují děti, rodiče i prarodiče zavítá se svou ZOO TOUR také do Šiklandu na Vysočině. Z herců se můžete těšit například na Míšu Petřekovou, Roberta Urbana, Gorana Maiello, Michaelu Pecháčkovou, Sabinu Valovou a další. Společně s nimi si užijete oblíbené ZOO dárky – CD, karty, hra Opičko, nezlob se nebo designové a kvalitní čokolády od Steiner a Kovarik z edice ZOO. Přijedou také protagonisté pořadu LIKE HOUSE, který uchvátil mladou generaci – Lada Horová nám dokonce zazpívá. Venis Dao spolu s Immanuelem Adenubim vyzpovídají další influencery – např. Adama Kajumi, Aničku Šulcovou – a návštěvníkům ukážou, jak nejlépe zaujmout na sociálních sítích. Láďa Hruška si zase připravil kreativní a zábavný workshop pro malé i velké. Dvěma dny zábavy budou provázet skvělí moderátoři – Míša Tomešová a Josef Mádle se představí na Primáčkově dětském pódiu, Eva Decastelo a Vendula Fialová ovládnou BLUE STYLE PRIMA FEST ARÉNU. Od všech svých idolů bude možné získat autogram – každý den budou probíhat oblíbené autogramiády všech zúčastněných osobností.

Kdo miluje odpočinek, relaxaci a odreagování, může se těšit na Blue Style relax zónu, ve které se bude kromě odpočívání také řádit na maxi pískovišti a soutěžit o dovolenou snů. Vyhrávat se budou zájezdy v luxusních hotelových resortech v návštěvníky tolik oblíbeném letovisku Marsa Alam v Egyptě. Také se zde můžete po oba dny setkat s populární influencerskou rodinou The Fotr, která se s vámi podělí nejen o svoje cestovatelské zážitky. Samozřejmě nebude chybět spousta další zábavy v Primáčkově dětské zóně ani rozmanité aktivity pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát a poznávat při vzdělávacích hrách. Budou zde také k nahlédnutí a zakoupení dětské anglické knihy se skvělými příběhy a ilustracemi pro všechny věkové kategorie. Mimo jiné budeme soutěžit třeba i ve spellování. Jak zdatné jsou vaše děti v angličtině? Zlobidla s.r.o. vydávají 12. 7. nový videoklip k písni Zpívej, tancuj, tleskej, kterou představí také v rámci pátečního programu. Písnička je poděkováním a tečkou za prožitým strachem z covidového období. Klip vznikl jako poděkování všem složkám záchranného systému, všem, kdo byli a jsou v první linii, učitele nevyjímaje. Jejich heslem totiž je: „Život je příliš hezkej na to to vzdát.“

V BLACKFIRE DESKOHERNĚ vás čeká skvělá zábava pro celou rodinu – to jsou moderní společenské hry od ADC Blackfire a Asmodée. Co třeba vyzvat rodiče na partičku postřehové hry Dobble, zjistit, jak se hrají Výbušná koťátka nebo zazávodit si s ježkem Sonicem? Spoustu skvělých deskovek najdete právě zde. Nejen pro milovníky zvířat, ale i příběhů o dobrotě a solidaritě pak bude speciální beseda s Filipem Rožkem, autorem knižní předlohy filmu, který se pak bude se setměním promítat v letním MAX KINĚ – Gump – pes, který naučil lidi žít. Druhý nejoblíbenější film poslední doby – Ženy v běhu – se pak bude promítat v sobotu večer.

Příjemné zázemí bude připraveno pro dámy v Beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. V Beauty zóně budou také Prima ŽENY vykládat z karet – kdo by nechtěl znát trošku z budoucnosti? FOCUS OPTIK si pro návštěvníky připravil super tipy, jak pečovat o čočky, brýle a na místě si bude možné zrak nechat i zkontrolovat. To, jak pořizovat krásné fotky, jak zachytit emoce a jak pracovat se světlem, ochotně prozradí zase odborníci z Canonu. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit třeba na offroad dráze. A navíc ve stánku Nadačního fondu Pro život bude zase možné podpořit dobrou věc.

Aktuální informace na www.bluestyleprimafest.cz. BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto a zábavu!

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *