Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíSoutěž

Jak dobře znáte svou vlast? Soutěžte s pomazánkou Nutella o skvělé ceny!

Milujete výlety na hrady a zámky, do přírodních rezervací, skanzenů či na místa, kde se natáčel váš oblíbený film? Ukažte své vědomosti v Nutella kvízu a buďte jedním z výherců voucheru na outdoorové vybavení nebo nové limitované edice pomazánky Nutella v 900g balení. Soutěž běží v České republice i na Slovensku a trvá do 31. července 2022.

Otestujte si své znalosti Česka a Slovenska s pomazánkou Nutella a zapojte se do soutěže o skvělé výhry. Stačí si zakoupit jakoukoli sklenici lískooříškové pomazánky Nutella, nahrát svou účtenku za nákup na web www.nutella.com a zaregistrovat svůj email. V online kvízu vyberte jedno z deseti témat a pak už jen předveďte své vědomosti. Soutěžní otázky si lze vyzkoušet i nanečisto v demoverzi, která je dostupná všem i bez zadání účtenky.

Padesát nejlepších odpovědí v nejkratším čase vyhraje voucher v hodnotě 5 000 Kč na vybavení pro výlety i turistiku a dalších 500 výherců se může těšit na velkou sklenici lahodné lískooříškové pomazánky Nutella v nové limitované edici, na které je vyobrazeno 15 krásných míst Čech a Slovenska.

Nová limitovaná edice pomazánky Nutella jistě zaujme milovníky kulturních památek, přírodních krás nebo míst spojených s legendami a pověstmi. Na etiketách můžete nalézt například hrad Okoř, propast Macochu, Nitru či Dunajec.

Kampaň bude podpořena 15sekundovým TVC spotem, POS materiály a na sociálních sítích, ale i formou ochutnávek a letákových aktivit.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *