Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Multibrandový obchod MODIVO pořádal v Praze výjimečnou akci pro své zákazníky

Multibrandový obchod MODIVO, který má první phygital obchod v Česku v obchodním centru Nový Smíchov, připravil koncem června výjimečný event pro své VIP zákazníky. Akce s názvem VIP Shopping Night se nesla v duchu nových módních trendů, udržitelnosti a vizionářství. Hosté z řad zákazníků a VIP osobností se mohli těšit na bio občerstvení a mimo jiné služby módních stylistek. Video z akce na FB: https://fb.watch/ecT9VXF_ib/.

Moderní prostory, spojení technologie a módy, neotřelý koncept a originální světové značky, včetně těch, které jinde nenajdete. Přesně tak vypadala akce VIP Shopping Night, konající se v pražském phygital storu MODIVO, který na první pohled zaujme svým vizionářským konceptem. Zboží si tady vybíráte pomocí tabletu a následně ho dostanete přímo do kabinky, která je vybavena další dotykovou obrazovkou pro pohodlné dokončení objednávky.

Během večerního nakupování se sklenkou prosecca v ruce mohli hosté ochutnávat z menu v bio kvalitě z českého Levandulového údolí a využít atraktivní slevy. Nevšední zážitek si nenechali ujít věrní zákazníci, ale ani hosté z řad celebrit. Pozvání přijala například moderátorka Kateřina Podrazká a prezidentka národní soutěže krásy, Taťána Makarenko.

Celým večerem provázela oblíbená stylistka Julia Silajdžić, která hosty, mimo jiné, seznámila s originálními značkami exkluzivně dostupnými na modivo.cz a zároveň představila trendy nadcházející módní sezony. Po zbytek večera se pak věnovala hostům, kteří měli zájem o osobní konzultace. K dispozici byla i další známá stylistka Šárka Štursová.

“Vážíme si našich zákazníků a děláme vše pro to, aby prostřednictvím módy mohli vyjádřit svůj vlastní styl. Proto nás těší, že jsme se mohli společně potkat a užít si speciální atmosféru i osobní servis stylistek Julie a Šárky. Tuto úspěšnou akci chceme určitě zopakovat a opět společně oslavit módu a osobitý styl,” říká modivo.cz

@modivo.cz
#MODIVOCZ

Zdroj a foto: Modivo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *