Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

1. český krém na zesvětlování pigmentu White Action slaví 22 let

V roce 2000 se odborníci v Syncare Plus, společně s docentkou Jarmilou Rulcovou, přední českou dermatoložkou, začali zabývat kyselinou azelaovou. Tato přírodní látka se používá pro léčbu akné, ale v západních zemích byly již na přelomu tisíciletí běžně k dostání přípravky, které ji využívaly pro zesvětlování pigmentu. Již koncem roku 2000 Syncare Plus uvedla jako první česká firma na náš trh krém pro zesvětlování pigmentu White Action.

V té době byl prodáván jako zvláštní zdravotnický prostředek. Dominující vlastností krému je jeho jednoduché složení, přizpůsobené hlavním účinným látkám. Letos došlo k jeho zásadní inovaci, která zvýšila efekt přípravku a současně také komfort aplikace. Dnes dokáže White Action vyzmizíkovat tmavé skvrnky nekompromisně a napořád. A co navíc? Úspěšně kombinuje depigmentační účinky s celkovým projasněním a liftingem pleti.

Odstraní hyperpigmentace a projasní pleť
Nový Syncare White Action je speciální přípravek pro trvalé odstranění  pigmentací především v obličeji. Jemný krém s obsahem kyseliny azelaové, která se běžně vyskytuje v ovoci, kombinuje depigmentační účinky s celkovým projasněním a liftingem pleti. Syncare White Action se aplikuje po dobu 3 měsíců a není zapotřebí jej kombinovat s dalšími přípravky. Působí samostatně a se spolehlivým výsledkem. Aplikuje se na podzim nebo v zimě a po dobu kúry se nevystavujeme slunci. K zakoupení v lékárnách a kosmetických salonech. Cena přípravku Syncare White Action je 554 Kč.

Zdroj a foto: www.syncare.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *