Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Ondřej Ruml přezpíval píseň od Bee Gees pro komedii Hádkovi

Komedie Hádkovi režiséra Vojtěcha Moravce vstupuje do kin s písní a videoklipem „I started a joke“. Původní skladbu slavné skupiny Bee Gee z roku 1968 nazpíval pro závěrečné emotivní sekvence filmu zpěvák Ondřej Ruml.

„Pro tuhle písničku jsme si vybrali Ondru Rumla, především proto, že je to skvělý zpěvák a hlavně dobrej kamarád. Nazpíval to tak procítěně a citlivě, že se mi to zdá snad lepší než originál,“ říká k písní režisér Vojtěch Moravec.

„Zazpívat si a vlastně přezpívat Bee Gees je samozřejmě „vohubu“. Člověk to může vnímat různě. Já byl ale hlavně rád za tak hezkou písničku a taky že jsem věděl, v jakým momentu bude v tom filmu použita. Líbilo se mi, jakým způsobem se chce, aby to vyznělo,“ říká Ondřej Ruml. „Výjimečné to bylo v tom, že jsem tu písničku před tím neznal. Tak mě asi i proto tak zaujala. A tak pak asi bylo zvláštní a hezký, že jsme ve studiu vlastně vzali první jetí.“

Píseň doprovází i videoklip, který vznikal na stejných místech jako samotný snímek a vedle záběrů z filmu ho s ním propojuje i růžový kabriolet. Ten hraje ve filmu jednu z důležitých úloh a režisér ho jako motiv využil i pro doprovodný klip.

Jezdit chvíli v růžovém autě si sám Ondřej Ruml vyzkoušel a je nad míru spokojený. „Já ten růžovej kabriolet měl od Hádků půjčenej na víkend a díky němu jsem v očích své dcery neskutečně stoupnul,“ směje se Ruml.

Volba na skladbu od Bee Gees vznikla už během psaní scénáře a příprav na natáčení. „Když připravuju, jak bude film vypadat, rovnou si vše představuju i s hudbou. Bylo pak pro mě příliš těžké se s touhle písničkou rozloučit jen proto, že je to zahraniční hit. Nejsnazší pak pro nás bylo přezpívat si ji českým interpretem,“ prozrazuje Moravec. „Eliáš Jeřábek tu písničku upravil tak, aby hudebně zapadala ke zbytku filmové hudby a pokaždé, když ji slyším, tak jsem rád, že s námi chtěli spolupracovat zrovna tito umělci.“

Hádkovi jsou komedie o rodině, která se pořád hádá. Dva bratři a jejich ženy se nikdy na ničem neshodnou a teď se ale musí shodnout na dědictví po dědovi a také, jak naložit s jeho posledním přáním jet k moři. Do rolí bratrů Hádkových obsadil režisér Hynka Čermáka a Jakuba Prachaře, Ondřej Pavelka je jejich táta, manželky hrají Jitka Čvančarová a Sandra Nováková, a sestru, jež oběma manželkám leží v žaludku, ztvární Lucie Polišenská.

Producenty filmu jsou V7M, Bontonfilm Studios a love.FRAME, koproducenty jsou společnost HYPE, televize JOJ a PFX. Hlavním partnerem je FTV Prima. Hlavním mediálním partnerem je Rádio Blaník. Distributorem je Bontonfilm.

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *