Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Poznejte semifinalistky soutěže MISS České republiky a užijte si letní párty na vlnách Mexika v Aquapalace Praha

Přehlídka semifinalistek nejprestižnější soutěže krásy, mexická atmosféra i skvělá zábava po celý den v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě. Vyrazte s dětmi do Aquapalace Praha již tuto sobotu 16. července a zažijte stylovou letní párty.

Třetí semifinálové kolo MISS České republiky zahájí představení semifinalistek, které začne ve 14:00. Program doplní volné disciplíny a taneční vystoupení soutěžících dívek. Akci završí oblíbená promenáda v plavkách a vyhlášení postupujících dívek. Celý den se ponese v duchu stylové letní party, během které budete moci poznat postupující finalistky nejprestižnější soutěže krásy.

Na vlnách Mexika po celé léto
Zažijte Mexiko bez toho, aniž byste museli cestovat přes půlku světa. V Aquapalace Praha je pro návštěvníky připraven bohatý a pestrý mexický program po celé léto. Těšit se tak můžete na tradiční mexické speciality, stylové míchané koktejly, živou hudbu i temperamentní tance. Pro děti je připravený bohatý animační program plný her a soutěží!

Na návštěvníky čeká také 21 tobogánů a skluzavek včetně oblíbeného tobogánu s virtuální realitou MAGIC TUBE, Divoká řeka dlouhá rekordních čtvrt kilometru nebo pravé mořské vlnobití. Odpočinek poskytne relaxační zóna s rodinnými boxy u Korálového Dómu. Oblíbený POOL BAR zase nabídne speciální drinky.

Více informací k 3. semifinálovému kolu MISS České republiky:
Termín: 16. července od 14 h
Místo: Aquapalace Praha, Pražská 138, Praha – Čestlice
Vstupenky: Vstupné je součástí vstupu do Vodního a Saunového světa.

Zdroj a foto: www.aquapalce.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *