Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Další lamači dívčích srdcí v Praha – den & noc! Jak zamíchají se vztahy v nejrozjetější partě ve městě fešáci Karlos a Franta?   

Novinka léta, hraná reality show Praha – den & noc, přináší každý všední den na VOYO a Nova Fun osudy spolubydlících z Joeova bytu v centru Prahy i jejich přátel a blízkých. Mezi ně patří také dva fešáci, kteří nemají o holky nouzi – Karlos a Franta. Právě tihle dva zasáhnou již brzy podstatným způsobem do vztahů party v Joeově bytě. 

Hraná reality show Praha – den & noc sleduje osudy party mladých lidí, kteří spolu žijí v bytě nedaleko Václavského náměstí. Do Prahy si přijeli splnit své sny, ale také se bavit a najít si lásku. Jejich příběhy se odvíjí na Voyo a na Nova Fun každý všední večer. K partě, kterou tvoří sexy Leyla, atraktivní Sofi, temperamentní Aňa, sympatická Míša, partyboy Olda, sexy Marek a o něco starší Joe, patří i dva fešáci, kteří sice s ostatními nebydlí, ale mají k nim hodně blízko – Leylin kolega Karlos a Joeův nejlepší kámoš Franta. Jací jsou a kdo jsou jejich představitelé?

Svalovec Karlos je přesně ten typ, po kterém holky šílí – dobře stavěný, skvěle vypadající týpek, jenž si je vědom svých kvalit, takže je i náležitě arogantní. Prostě typický „klátič“, jenž nezůstává své pověsti nic dlužen. Žádná sukně mu neunikne, je neustále na lovu. Pracuje jako barman, čehož samozřejmě využívá k seznámení. Karlose ztvárňuje dvaatřicetiletý Matěj Quitt, jenž se umístil v roce 2014 na čtvrtém místě v soutěži Muž roku. Pochází z Brušperku, nyní se věnuje rozpočtům a designu v koupelnovém studiu. Říká o sobě, že je horká hlava, která nejdřív jedná a pak teprve přemýšlí. Pravidelně chodí do fitka, má rád nejrůznější akce s přáteli, kluby a dobré drinky. A na čem si vždy pochutná? Na jakémkoliv mase.

Sympaťák Franta pracuje v Joeově autoservisu a je zároveň i jeho velký kámoš. Výborně vychází i s jeho podnájemníky. Společně vyrážejí celkem pravidelně do klubů nebo pořádají mejdany v Joeově bytě. Přestože by to do něj nikdo neřekl, je oddaný rodinný typ. Za svou rodinu nyní považuje své přátele, kteří se na něj mohou kdykoliv spolehnout. Dokáže uklidnit téměř každou vyhrocenou situaci, což nesčetněkrát ocenil i samotný Joe. Ženy si získává hlavně svým šarmem a humorem. Frantu hraje sedmatřicetiletý JK Sanchez, jenž pochází z České Lípy. Procestoval celý svět, má rád herectví, hudbu, tanec, sport a umění. Věnuje se také choreografii, režii a moderování. Je vegetarián.

Zatímco Karlos padne do oka Sofi, jež se do něj zamiluje až po uši, Franta se stane parťákem průšviháře Oldy, který si již brzo pořádně zavaří. To samozřejmě neunikne ostatním spolubydlícím z Joeova bytu, zejména blonďaté dračici Leyle. Té navíc začne ležet v žaludku nově příchozí Míša, protože jí nabourá plány s Markem, na kterého má zálusk. Do dění v bytě zasáhne i jeho majitel Joe nebo rázná Aňa.

Praha – den & noc každý všední den na Voyo a na Nova Fun.

Zdroj a foto: Nova, Voyo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *