Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaZábava

PUMA a zpěvačka Dua Lipa představují pokračování letní kolekce Flutur

PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Nespoutaná estetika Flutur přináší pestré barvy a přiléhavé tvary inspirované oldschoolovou rave kulturou. Kolekce je plná zářivých odstínů, holografických detailů a retro siluet. Z pruhovaných dresů a retrospektivních siluet sportovního oblečení a střihů inspirovaných teplákovými soupravami je cítit sportovní DNA značky PUMA. Odstíny růžové, fialové a oranžové definují barevnou paletu dropu dva, který přináší oblečení, obuv a doplňky. Samotná Dua Lipa představuje nový růžový účes, který ladí s barevným schématem kolekce.

Celý drop 2 provází motýlí nápis Dua Lipa inspirovaný vintage rave letáky. Motýl je symbolickým vyjádřením transformace, která představuje přechod ze starého do nového. Téma transformace se stalo klíčovým v životě londýnské umělkyně ve chvíli, kdy ona sama procházela vlastní tvůrčí metamorfózou. Ústředním designem kolekce je proto symbol motýla a jeho kombinace s ikonickým kočičím logem značky PUMA.

“Motýl představuje přechod, metamorfózu a nové začátky. Již při práci na prvním dropu kolekce jsem cítila, jak velký význam pro mě symbolika motýla má. Při práci na dropu číslo dva se všechno ještě více ukotvilo a symbol motýla se stal v mém životě ještě důležitějším. Mám pocit, že byl přirozenou součástí toho všeho již od počátku spolupáce,”popisuje Dua Lipa.

Flutur Drop 2 zahrnuje více než 30 kousků. Mezi jeho highlighty patří cool zvonová tepláková souprava T7 a jedinečné boty CELL Dome King, které vytvořila sama Dua Lipa. Unisex kolekce je k dostání také v řadě inkluzivních velikostí. Série světlých teplákových souprav byla koncipována na základě zpěvaččiny vize nostalgické teplákové soupravy v rave stylu, která je pohodlná a nositelná. Kompletní nabídka bot zahrnuje modely jako CELL Dome King a tři varianty siluety Mayze: klasické černé Mayze s červenými tkaničkami, Mayze Boot a Mayze Metallic. Při tvorbě Dua Lipa úzce spolupracovala s dlouholetým spolupracovníkem značky PUMA, designérem a skladatelem Billym Walshem, který pomohl kolekci plně realizovat.

V kampani, kterou nafotil Jordan Hemingway a choreografii vytvořil John Byrne, vystupuje taneční parta z turné Dua Lipa ‘Future Nostalgia’: Samantha Grover, Didde-Mie From, Jason Nguyen, Zaccary Mile, Fatou Bah, Robyn Laud, Sharon Mangoendinomo, Demi Mensah, Kane Horn, Lamaar Manning a Shawarah Battles.

Kolekce PUMA x Dua Lipa Flutur Drop 2 bude celosvětově dostupná od 14. července 2022 na PUMA.com a ve Footshopu.

Zdroj a foto: PUMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *