Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Kapky z bylin Herbadent = Rodinný pomocník v boji s afty, bolestí v krku nebo štípnutím komára!

S přicházejícími letními teplotami trávíme stále více dnů venku a častěji tak čelíme drobným zraněním, škrábancům, opruzeninám, otravnému hmyzu i dalším nástrahám přírody. Proto se vyplatí mít po ruce osvědčené KPZ – Kapky První Záchrany. Přípravek z bylin Herbadent, který lze využít na drobné rány, včetně těch po bodnutí hmyzem nebo po odstranění klíštěte. Stejně tak pomáhají zbavit se svědění nebo pálení pokožky či škrábání v krku.

Kapky z bylin HERBADENT slouží k péči o sliznice a pokožku a k jejich zklidnění. Používají se při podráždění, zánětlivých projevech či drobných oděrkách. Podporují přirozené prostředí, dezinfikují, zmírňují bolest a pomáhají udržovat epitel bez zánětu. V ústech přinesou svěží a vonný dech a klidné hrdlo.

Kapky obsahují vysoký podíl bylinného extraktu ze 7 léčivých bylin a jsou vyrobeny v České republice bez použití chemických barviv, konzervantů a jiných syntetických látek.

Cena 275 Kč/50 ml, dostupné na e-shopu: Herbadent.cz

Příprava a návod k použití:
Aplikujte buď lokálně na vatové tyčince na postižené místo, nebo smíchejte 20–40 kapek v 10 ml vody a připravený roztok použijte k výplachům celé dutiny ústní. Používejte dle potřeby i několikrát denně, po výplachu nepijte a nejezte alespoň po dobu 20 minut.

Herbai je česká firma rozvíjející více než stoletou tradici, jejíž počátky sahají až do roku 1897, kdy začínala výrobou medicinálních vín Dr. Svatek. Dnes produktové portfolio firmy tvoří především ryze přírodní zubní pasty a gely či ústní vody a další výrobky s antibakteriálními a protizánětlivými účinky značky HERBADENT, spolu se Správnými zubními kartáčky. Součástí nabídky jsou i bylinné přísady do koupelí HERBASPA, vhodné pro podporu a regeneraci pohybového aparátu a duševní relaxaci, či bylinná dezinfekce Virumstop. Také tradiční značka Dr. Svatek se dále rozvíjí, nejnovějším přírůstkem jsou maltonové bylinné sirupy „na lžičku“. Veškeré produkty Herbai jsou věrné základnímu heslu „VYROBENO Z BYLIN“ a jsou vyráběné v České republice. Od května 2022 do portfolia Herbai patří i tradiční pražské bylinkářství HEREBATA v Dlouhé ulici, kde je k dostání krom portfolia Herbai i celá škála tradičních bylinných směsí.

Zdroj a foto: Herbadent

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *