Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Papírový sáček jako batoh a hranolky na ponožkách – na ZOOTu je McMerch

Na ZOOT zamířil oficiální merch McDonald’s, kterým společnost oslavuje 30. výročí působení na českém a slovenském trhu. Limitovaná edice prošpikovaná signifikantními prvky McDonald’s, jako jsou hranolky nebo zlaté oblouky obsahuje jen omezený počet kusů. Tváří kolekce je Tomáš Zástěra, Andrea Bezděková a Mishala Orth.

McDonald’s je lovebrand ve světě gastronomie a ZOOT zase lovebrand ve světě módy. Tohle spojení nám od začátku dávalo smysl, módní kolekce je navíc skvělá a trendy. Cílem je nabídnout desítkám tisíc fanoušků McDonald‘s tyhle módní kousky pohodlně na ZOOTím webu a v naší nové aplikaci,“ říká Milan Polák, CEO společnosti ZOOT.

Nabídka merche je skutečně pestrá a zákazníci si mohou zakoupit ze stoprocentní bavlny vyrobené Tričko Fries s motivem hranolek, Mikinu Iconic se ikonickými zlatými oblouky, Tepláky World Famous, unikátní Klobouk Sesame a ponožky s motivy hranolek nebo sezamových semínek. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak Batoh Iconic z kraftového papíru téměř nerozeznatelný od slavného McDonald’s papírového pytlíku na jídlo.

Brand lovers tak mají možnosti složit si kompletní outfit od hlavy až k patě. „Naši fanoušci po mekáčovském oblečení již dlouho volají. A kdy jindy jim přinést něco takového, než na kulaté výročí? Kolekce je plná stylového oblečení a doplňků, věříme proto, že si naši zákazníci z originálních kousků vyberou, že je jimi potěšíme a že nám jejich nošením pomůžou oslavit naše zdejší působení. Jen pozor, opravdu se jedná o velmi limitovanou edici,“ říká Jitka Pajurková, ředitelka PR a komunikace společnosti McDonald’s ČR a SK.

Ceny exkluzivní kolekce:
1. Hnědý batoh nebo taška McDonald’s Iconic z kraftového papíru 999 Kč
2. Černé unisex tepláky World Famous 1 199 Kč
3. Žlutý klobouk McDonald’s Sezame 449 Kč
4. Bílé unisex tričko McDonald’s Fries 749 Kč
5. Červené ponožky McDonald’s Fries 249 Kč
6. Žluté ponožky McDonald’s Sezame 249 Kč
7. Žlutá unisex mikina s kapucí McDonald’s Iconic 1 249 Kč

Zdroj a foto: McDonald’s, ZOOT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *