Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Společnost tesa® uvádí na trh novou generaci maskovacích produktů. Vaše výmalba bude díky nim dokonalá jako od profesionálů

Značka tesa® představuje novinky, se kterými bude malování svépomocí snadnější, než tomu bylo doposud. Maskovací pásky tesa® Excellent z japonského Washi papíru pomohou s dosažením ostrých hran při výmalbě pokojů.  Maskovací fólie a udržitelný maskovací papír tesa® Easy Cover Economy s integrovanou lepící páskou ochrání podlahu a nábytek před nechtěnými skvrnami od malování. Ušetří tak čas spojený s úklidem místnosti po dokončení výmalby.

Maskovací pásky a fólie zajistí výmalbu jako od malíře
S příchodem teplého počasí začíná řada lidí s výmalbou bytu. Při malování interiérů je třeba myslet na použití nejen kvalitních barev, ale také maskovacích pásek a fólií. „Pokud se do výmalby pustíme svépomocí, neměli bychom zapomenout na rovné přechody mezi barvami a správné zakrytí míst jako jsou zásuvky, radiátory či lišty. Toho nejlépe dosáhneme použitím maskovacích pásek a maskovací fólie či papíru, který je udržitelnější variantou,“ říká Jan Dub, marketingový manažer společnosti tesa® a dodává, že tesa® přichází s inovovanými produkty, které celý proces malování zjednoduší a zároveň zaručí profesionální výsledky.

Maskovací páska tesa® Excellent je ideálním pomocníkem pro interiérové malování. Je vyrobena z kvalitního japonského papíru Washi, který je potažen akrylátovým lepidlem. Dá se jednoduše utrhnout rukou a z povrchů lze odstranit bez jakéhokoliv poničení malby i po jednom měsíci od nalepení. Díky kombinaci lepicích vlastností zaručí vždy ostré hrany barvy a výsledky jako od malíře pokojů.

Maskovací fólie je pro výmalbu již téměř nezbytnou součástí. Manipulace s ní je ale v řadě případů příliš zdlouhavá, a ne každému se povede ji správně uchytit. Zcela precizní zakrytí předmětů však minimalizuje následný úklid nepořádku od barvy. Aby se těmto nepříjemnostem předešlo, přinesla tesa® na trh novinku v podobě maskovací fólie a udržitelného maskovacího papíru s integrovanou lepící páskou s názvem tesa® Easy Cover Economy. Obě varianty se snadno přichytí k jakémukoli povrchu a ochrání podlahu a nábytek před nechtěnými skvrnami od barev. Produkty zároveň pomohou s dosažením skvělých výsledků malování s rovnými kraji.

Zdroj a foto: tesa®

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *