Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Novou generaci klasiky pro léto najdete v optikách Fielmann

Kdybyste si letos měli koupit jen jeden módní doplněk, zvolte sluneční brýle. Očím zajistí ochranu před slunečním zářením, vám pak nepřehlédnutelný styl.

Konečně můžete opět vyrazit ven, bavit se s přáteli a užívat života naplno. Nepostradatelným doplňkem pro venkovní zábavu jsou sluneční brýle, ideálně takové, které podtrhnou vaši tvář i osobnost. Pokud právě nemáte chuť experimentovat, zajděte si do optiky Fielmann pro nadčasovou klasiku, jen lehounce vylepšenou pro dokonalý současný dojem.
Řada CLASSIC přináší sluneční i dioptrické brýle, které se stanou nedílnou součástí vašeho basic šatníku. Pro letošní rok je oblíbená klasika obohacena decentními moderními detaily, ať už jde o slušivé acetátové obroučky, nebo kovové modely ve stylu pilotek. Záleží jen na vás, jestli si do nich zvolíte zatmavené, nebo dioptrické čočky. Volba je na vás i v případě barevné škály, která sahá od neutrálních až po odvážné odstíny, a propůjčuje klasice zcela nový rozměr.
Přijďte se přesvědčit do optiky Fielmann, že klasika není nuda!
Fielmann Group je akciová společnost s rodinným vedením se sídlem v německém Hamburku. Jako maximálně proklientský poskytovatel brýlí a kontaktních čoček poskytujeme 27 milionům našich aktivních zákazníků služby prostřednictvím platformy omnichannel, zahrnující jak digitální prodejní kanály, tak i více než 900 maloobchodních prodejen v 16 zemích. Čeští zákazníci mohou nakupovat brýle z jarní a letní kolekce a designové modely nejslavnějších světových značek za skvělé ceny ve čtyřech pražských prodejnách: Na Příkopě 20 a v obchodních centrech Westfield Chodov, Centrum Černý Most a Metropole Zličín. Využijte profesionálního měření zraku, které je vždy zdarma a bez závazků. Široká nabídka kontaktních čoček a slunečních brýlí je k dispozici také na e-shopu fielmann.cz.

Zdroj a foto: Fielmann

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *