Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

Reels na Instagramu přichází s novými funkcemi. Nově lze sdílet až 15 minutová videa

Instagram přidává nové funkce pro spolupráci, tvorbu a sdílení videí Reels, díky nimž je práce s videem výrazně jednodušší a efektivnější. Nové nástroje umožní uživatelům sdílet příběhy se svými sledujícími revolučním způsobem. Videa kratší než 15 minut získají nástroje pro kreativní úpravy a půjdou zobrazit přes celou obrazovku displeje. Snadněji také půjde stříhat a upravovat vlastní videoklipy. Novou funkcí je i Dual, umožňující nahrávat oběma kamerami mobilního zařízení zároveň.

Nové nástroje umožní:

  • Remixování fotek: pokud uživatel remixuje fotografii, automaticky vyskočí zelené okno, které umožní přidat vlastní videokomentář.
  • Nové šablony: umožňují snadné vytváření Reels pomocí předem nahraných zvuků a klipů, uživatel tak může snadno stříhat a upravovat vlastní videoklipy.
  • Přidání klipů: dovolí přidat klip na konec již existujícího videa, uživatelé tak získají více možností, jak vyprávět příběhy.
  • Nástroj Dual: umožní nahrávat současně předním i zadním fotoaparátem mobilního zařízení, takže lze zachytit jak jedinečný okamžik, tak i reakci.

Během následujících týdnů se začnou uživatelům videopříspěvky objevovat ve formátu Reels. Více informací o nových nástrojích Reels najdete zde.

Zdroj a foto: Instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *